Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Catharina Adams van den Woerdenbergh

Persoonlijke gegevens Catharina Adams van den Woerdenbergh 

  • Alternatieve namen: van den Boom (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk), Catharina van den Woerdenbergh (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk)
  • Ze werd gedoopt.
    Catharina Adams
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 juni 2020.

Gezin van Catharina Adams van den Woerdenbergh

Zij heeft/had een relatie met Hubertus van den Boom.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Adams van den Woerdenbergh?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Adams van den Woerdenbergh

Catharina Adams van den Woerdenbergh



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Woerdenbergh


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I94634470.php : benaderd 2 maart 2026), "Catharina Adams van den Woerdenbergh".