Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Elisabeth van Reest (1430-????)

Persoonlijke gegevens Elisabeth van Reest 

  • Alternatieve namen: Lijsbeth van Reest (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Copys (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk)
  • Zij is geboren in het jaar 1430 in Ommel, Asten, Noord-Brabant, Nederland.
    GV, I.1.4; Asten-Ommel
  • Ze werd gedoopt.
    Elisabeth
  • Een kind van HENDRICK van Reest en Elsbene
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 juli 2020.

Gezin van Elisabeth van Reest

Zij heeft/had een relatie met Hendrik Willem Copys.


Notities over Elisabeth van Reest


Parenteel van Henrick van REEST Giel Verest

I.1Henrick van REEST, geboren >1400 te Ommel, overleden <23101463 te Ommel.
Gehuwd met Elsbenen N0002, overleden >1463.
Uit dit huwelijk:
1.Aert (Arnoldus) van REEST (Arnt) (zie II.1).
2.Jan van REEST, Pater Jan van Reest, geboren ca 1425 te Ommel, overleden >1472.
3.Henrick van REEST (zie II.4).
4.Elisabeth (Lijsbeth) van REEST, geboren 1430 te Ommel.
Gehuwd te ? Echtgenoot is Hendrik Willem COPIJSZN, geboren <1445.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth van Reest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth van Reest

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth van Reest

Elsbene
1400-> 1463

Elisabeth van Reest
1430-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Reest


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I91280526.php : benaderd 5 februari 2026), "Elisabeth van Reest (1430-????)".