Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Allegonda van Vessem (1625-1663)

Persoonlijke gegevens Allegonda van Vessem 

  • Alternatieve namen: Aelken van Vessem (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Allegonda Aelken van Vessem (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Horenvoirts (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk)
  • Zij is geboren ca 1625 in Deurne, Noord-Brabant, Nederland.
    1625
  • Ze werd gedoopt.
    Allegonda
  • Zij is overleden in het jaar 1663 in Deurne, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 38 jaar oud.
    38; 1663
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 juli 2020.

Gezin van Allegonda van Vessem

Zij is getrouwd met Theodorus Dierck Horenvoirts.

Zij zijn getrouwd voor ore 1672 te Deurne, Noord-Brabant, Nederland.


Kind(eren):



Notities over Allegonda van Vessem


Eigenaar van deze stamboom : Franciscus Maria VERHEES (verjoo)
V Allegonda Aelken Vessem van
Sosa : 2.567
Geboren in 1625
Overleden in 1663, leeftijd bij overlijden: 38 jaar oud

Relaties en kinderen
Gehuwd met sosa Theodorus Dierck Horenvoirts ဠ1703 en hun kinderen
V sosa Maria Dierckx Horenvoirts ဠ1721

Overzicht van de stamboom

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Allegonda van Vessem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Allegonda van Vessem

Allegonda van Vessem
1625-1663

< 1672

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Vessem


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I89993064.php : benaderd 5 februari 2026), "Allegonda van Vessem (1625-1663)".