Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Cornelia Cornelis van Haest

Persoonlijke gegevens Cornelia Cornelis van Haest 

  • Alternatieve namen: Cornelia van Haest (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Vissenbergh (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk)
  • Ze werd gedoopt.
    Cornelia Cornelis
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 december 2019.

Gezin van Cornelia Cornelis van Haest

Zij heeft/had een relatie met Marinus Christophorus Cornelisse Vissenbergh.


Kind(eren):

  1. Joannes Vissenberg  1782-1863 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Cornelis van Haest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Cornelis van Haest

Cornelia Cornelis van Haest



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Haest


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I88022226.php : benaderd 30 januari 2026), "Cornelia Cornelis van Haest".