Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Maria Laurentius de Groot (1685-????)

Persoonlijke gegevens Maria Laurentius de Groot 

  • Alternatieve namen: Maria Vreisen de Groot (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), van Asten (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk), de Groot (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Maria Vreisen (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Maria Laurensen (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Maria Frijsen de Groot
  • Zij is geboren ca 1685.
  • Ze werd gedoopt.
    Maria Laurentius
  • Een kind van Laurentius de Groot
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 december 2019.

Gezin van Maria Laurentius de Groot

Zij is getrouwd met Joannes Petrus van Asten.

Zij zijn getrouwd op 25 april 1706 te Heeze, Heeze-Leende, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1706 te Heeze, Heeze-Leende, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Laurentius de Groot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Laurentius de Groot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Laurentius de Groot

Maria Laurentius de Groot
1685-????

1706

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1706: Bron: Wikipedia
    • 17 mei » Paus Clemens XI creëert twintig nieuwe kardinalen, onder wie de curieprelaat Lorenzo Corsini.
    • 23 mei » De hertog van Marlborough verslaat de Fransen in de Slag bij Ramillies.
    • 7 juni » Paus Clemens XI creëert één nieuwe kardinaal, de Italiaanse nuntius in Portugal Michelangelo dei Conti.

Over de familienaam De Groot

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Groot.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Groot.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Groot (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I87243937.php : benaderd 16 januari 2026), "Maria Laurentius de Groot (1685-????)".