Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Gasparus van den Eijnde (1878-????)

Persoonlijke gegevens Gasparus van den Eijnde 

  • Alternatieve namen: Gaspar van den Eijnde (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Gasparus van den Eijnden (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Jasper van den Eijnde (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk)
  • Hij is geboren op 2 mei 1878 in Oirschot, Noord-Brabant, Nederland.
    [1642]; NvdB: 29-03-1877 ?
  • Hij werd gedoopt.
    Gasparus
  • Beroep: bakker.
  • Een kind van Johannes van den Eijnde en Lamberta Versantvoort
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 maart 2020.

Gezin van Gasparus van den Eijnde

Hij is getrouwd met Hendrieka Arnolda Maria de Jong.

Zij zijn getrouwd op 30 juni 1898 te Oirschot, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Gasparus van den Eijnde


Eigenaar van deze stamboom : hieron
M Gaspar van den Eijnde

Geboren op 2 mei 1878 (donderdag) - Oirschot
Bakker

Ouders

Johannes van den Eijnde 1848

Lamberta Versantvoort

Relaties
Gehuwd op 30 juni 1898 (donderdag), Oirschot, met Hendrieka Arnolda de Jong

Aantekeningen
Huwelijken Hendrieka Arnolda de Jong
http://gw.geneanet.org/mversantvoort?lang=nl&p=gasparus&n=van+den+eijnde

Bronnen
Persoon: https://www.bhic.nl/memorix/genealogy/search?serviceUrl=%2Fgenealogie%2Ftrefwoord%2Fplaats_all_s%2FOirschot%2Ftrefwoord%2Fregister_type%2Fgevangenisregisters%2Fq%2Fpersoon_achternaam_t_0%2Feijnde%2Fq%2Fpersoon_voornaam_t_0%2Fgasparus%2Fq%2Fzoekwijze%2Fp%2Fq%2Fakte_type_short%2Fgr_a%3Fapikey%3D0ea60280-55ad-11e2-bcfd-0800200c9a66%26template%3Dxhtml%26sort%3Dpersoon_achternaam_s_0%26direction%3Dasc%26form%3Dpersonen%26zoeken%3DStart%2Bzoeken
Huwelijk: https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/762521003/srcid/7797244/oid/28

Overzicht van de stamboom

_____| 16_ Joannes van den Eijnde 1729
_____| 8_ Andries van den Eijnde 1765-1840
/ ¯¯¯¯¯| 17_ Joanna Rooskens
_____| 4_ Jasper van den Eijnde 1794
/ \
/ ¯¯¯¯¯| 9_ Joanna van Overdijck
/
|2_ Johannes van den Eijnde 1848
| \
| ¯¯¯¯¯| 5_ Adriana van de Wal
|--1_ Gaspar van den Eijnde 1878
|3_ Lamberta Versantvoort

********

Eigenaar van deze stamboom : Nico van den BOGAART (nvdbogaart
M Gasparus van den Eijnde
Geboren 29 maart 1877 - Oirschot

Ouders
Johannes van den Eijnde 1848
Lamberta Versantvoort 1852

Relaties en kinderen
Gehuwd 30 juni 1898, Oirschot, met Hendrieka Arnolda Maria de Jong ca 1878 en hun kinderen
V Petronella Johanna Maria van den Eijnde 1906-1983

Grootouders langs vaderszijde , ooms en tantes
M Jasper van den Eijnde ?1794 gehuwd (1842)
V Adriana van de Wal 1805
M Andries van den Eijnde 1843
gehuwd (1870)
5 kinderen
M Johannes van den Eijnde 1848
gehuwd (1876)
1 kind

Grootouders langs moederszijde, ooms en tantes
M Hendrikus Versantvoort gehuwd (1851)
V Johanna Maria van Oorschot
V Lamberta Versantvoort 1852
gehuwd (1876)
1 kind

Bronnen
Huwelijk: wiewaswie

Overzicht van de stamboom

Jasper van den Eijnde ?1794 Adriana van de Wal 1805 Hendrikus Versantvoort Johanna Maria van Oorschot
|
|
|
|
|
|
Johannes van den Eijnde 1848 Lamberta Versantvoort 1852
|
|
|
Gasparus van den Eijnde 1877

*******

Eigenaar van deze stamboom : Willy de NEUTER (willydeneuter)
M Gaspar Van den Eijnde
Geboren op 2 mei 1878 - Oirschot, 5688, Noord-Brabant, Nederland
Overleden
Bakker

Ouders
Johannes Van den Eijnde 1848-
Lamberta Versantvoort ca 1850-

Notities
Geboorte
& 30 juni 1898, Oirschot & Hendrieka Arnolda de Jong 1880-

Bronnen
Geboorte: GeneaNet/sanne5

Overzicht van de stamboom

Gasparus Jasper Van den Eijnde 1794-1870 Adriana Van De Wal 1805-1878
|
|
|
Johannes Van den Eijnde 1848- Lamberta Versantvoort ca 1850-
|
|
|
Gaspar Van den Eijnde 1878-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gasparus van den Eijnde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gasparus van den Eijnde

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gasparus van den Eijnde


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 mei 1878 lag rond de 18,2 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
    • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
    • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
  • De temperatuur op 30 juni 1898 lag rond de 14,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
    • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
    • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
    • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Eijnde


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I87137055.php : benaderd 18 januari 2026), "Gasparus van den Eijnde (1878-????)".