Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Wilhelma (1649-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelma 

  • Alternatieve namen: Wilhelma Diericks (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), van den Elsen (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk), Wilhelma Diericks (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk)
  • Zij is geboren ca 1649.
  • Ze werd gedoopt.
    Wilhelma Diericks
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 december 2019.

Gezin van Wilhelma

Zij is getrouwd met Jan Gerits van den Elsen.

Zij zijn getrouwd op 23 augustus 1669 te Gemert, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelma

Wilhelma
1649-????

1669

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I86476628.php : benaderd 25 januari 2026), "Wilhelma (1649-????)".