Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Abraham van den Ende (1655-????)

Persoonlijke gegevens Abraham van den Ende 

  • Hij is geboren in het jaar 1655 in Noord-Holland, Nederland.
  • Hij werd gedoopt.
    Abraham
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 december 2019.

Gezin van Abraham van den Ende

Hij is getrouwd met Hillegonda Clara Ham.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1675 te Noord-Holland, Nederland, hij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Abraham van den Ende?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Abraham van den Ende

Abraham van den Ende
1655-????

1675

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Ende


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I83436808.php : benaderd 20 januari 2026), "Abraham van den Ende (1655-????)".