Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Julia Johanna Cornelia van den Eijnden

Persoonlijke gegevens Julia Johanna Cornelia van den Eijnden 

  • Alternatieve naam: Alferink (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk)
  • Ze werd gedoopt.
    Julia Johanna Cornelia
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 februari 2020.

Gezin van Julia Johanna Cornelia van den Eijnden

Zij is getrouwd met Antonius Leonardus Alferink.

Zij zijn getrouwd op 11 februari 1930 te 's-Gravenhage, Den Haag, Zuid-Holland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Julia Johanna Cornelia van den Eijnden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Eijnden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I82713144.php : benaderd 11 februari 2026), "Julia Johanna Cornelia van den Eijnden".