Alternatieve namen: Geertrui Max Janssen (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Gertrudus ? Janssen (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), van den Broeck (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk), Geertrui Maeghs Janssen (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Gertrudis Janssen (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Gertrudis Janssen
Ze werd gedoopt.
Gertrudis Max
Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 augustus 2020.
De temperatuur op 11 april 1742 lag rond de 5,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noorden. Typering van het weer: geheel betrokken regen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I82312194.php : benaderd 28 januari 2026), "Gertrudis Max Janssen".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.