Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Johannes Jacobus Franciscus Bekkers (1920-2003)

Persoonlijke gegevens Johannes Jacobus Franciscus Bekkers 

  • Alternatieve naam: Jan Bekkers (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk)
  • Hij is geboren op 1 november 1920 in Deurne, Noord-Brabant, Nederland.
  • Hij werd gedoopt.
    Johannes Jacobus Franciscus
  • Beroepen:
    • fabrikant.
    • oprichter snackfabriek Beckers.
  • Hij is overleden op 29 maart 2003, hij was toen 82 jaar oud.
    82
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 december 2019.

Gezin van Johannes Jacobus Franciscus Bekkers

Hij heeft/had een relatie met Johanna Hendrica van den Eijnden.


Notities over Johannes Jacobus Franciscus Bekkers


Eigenaar van deze stamboom : Nico van den BOGAART (nvdbogaart)
M Jan Bekkers
(Johannes Jacobus Franciscus Bekkers)

Geboren 1 november 1920 - Deurne
Overleden 29 maart 2003, leeftijd bij overlijden: 82 jaar oud
Fabrikant - Oprichter Snackfabriek Beckers

Ouders
Jan Bekkers 1896-1967
Maria Anna Veltmans 1895-1988

Relaties
Gehuwd met Jo van den Eijnden 1925-1997

Grootouders langs vaderszijde , ooms en tantes
M N.N. N.N. met
V Francisca van Bree 1873-1932
M Jan Bekkers 1896-1967
gehuwd (1920)
1 kind

V Francisca van Bree 1873-1932
gehuwd (1898)M Jan Bekkers 1859-1906

Grootouders langs moederszijde, ooms en tantes
M Jacobus Hubertus Veltmans 1856-1920 gehuwd
V Wilhelmina Adriana Trouwen 1859-1916
V Maria Anna Veltmans 1895-1988
gehuwd (1920)
1 kind

Bronnen
Huwelijk, overlijden: deurnewiki

Overzicht van de stamboom

N.N. N.N. Francisca van Bree 1873-1932 Jacobus Hubertus Veltmans 1856-1920 Wilhelmina Adriana Trouwen 1859-1916
|
|
|
|
|
|
Jan Bekkers 1896-1967 Maria Anna Veltmans 1895-1988
|
|
|
Jan Bekkers 1920-2003

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Jacobus Franciscus Bekkers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 november 1920 lag tussen -2,7 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 7,4 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Het vrachtschip de West Aleta, met een lading van 15.000 vaten wijn, vergaat voor de kust van Terschelling, het bergen van de wijn neemt negen maanden in beslag.
    • 26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
    • 15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
    • 1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
    • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
    • 11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.
  • De temperatuur op 29 maart 2003 lag tussen 5,2 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (16%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
    • 7 maart » Svetozar Marović wordt gekozen tot president van Servië en Montenegro (als eerste na de omvorming van Joegoslavië tot een statenbond).
    • 15 april » Volkert van der Graaf wordt veroordeeld tot 18 jaar gevangenisstraf voor de moord op Pim Fortuyn.
    • 21 april » De hockeysters van HC Rotterdam winnen op eigen terrein de Europacup II door in de finale het Russische Sintez Dzerjinsk met 5-2 te verslaan. In Spanje winnen de mannen van Amsterdam eveneens de Europacup II, ten koste van het Duitse Der Club an der Alster.
    • 27 mei » Beëdiging van het kabinet-Balkenende II in Nederland.
    • 10 augustus » Het eerste huwelijk in de ruimte wordt voltrokken. Joeri Malentsjenko trouwt aan boord van het ISS met zijn (op aarde gebleven) vriendin Yekaterina Dmitriyeva.
    • 12 september » Opening van de Arena Petrol, een multifunctioneel voetbalstadion in de Sloveense stad Celje, dat aanvankelijk bekendstaat als Športni Park Pod Golovcem.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bekkers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bekkers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bekkers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bekkers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I80980826.php : benaderd 7 januari 2026), "Johannes Jacobus Franciscus Bekkers (1920-2003)".