Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Josina Geve (1660-1716)

Persoonlijke gegevens Josina Geve 

  • Alternatieve namen: Egelmeers (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk), Judoca Geve (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk)
  • Zij is geboren in het jaar 1660.
  • Zij is overleden op 3 februari 1716 in Beek en Donk, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 56 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 december 2019.

Gezin van Josina Geve

Zij is getrouwd met Sebastianus Pauwels Egelmeers.

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1683 te Beek en Donk, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josina Geve?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Josina Geve

Josina Geve
1660-1716

1683

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1683: Bron: Wikipedia
    • 6 juni » In Oxford opent het Ashmolean Museum, het eerste universiteitsmuseum ter wereld.
    • 12 september » Het beleg van Wenen wordt gebroken bij aankomst van een strijdmacht van 30.000 Poolse, Oostenrijkse en Duitse troepen onder leiding van de Poolse koning Jan Sobieski.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Geve

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Geve.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geve.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geve (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I79607374.php : benaderd 13 januari 2026), "Josina Geve (1660-1716)".