Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Anna Maria van den Waarsenburg (1760-1820)

Persoonlijke gegevens Anna Maria van den Waarsenburg 

  • Alternatieve namen: Anna Maria van de Waarsenborg (ook bekend als / alias), Anna Maria Antonius van de Waarsenburg (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Annamaria van de Waersenborgh (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Anna Maria Antonius van de Waarsenborg (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Anna Maria Waarsenburg (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Anna Maria Antonius van den Eijnde, Zegers, Annamaria Antony Warsenburg, Anna Maria Antonius van de Warenborg, Anna Maria van den Waarsenburg, Anna Maria Antonius van de Waersenburg, Annemarie van de Waesenborg, Anna Maria Antonius van de Warsenburg, Annemaria van de Waesemborgh, Anna Maria Antonius van de Waarzenburg, Anna Maria Antonius van den Waarsenborg, Anna Maria Antonius van den Waarsenburg, Anna Maria Antonius van de Waersenborg, Anna Maria Antonius van der Vorst
  • Zij is geboren januari 1760 in Lierop, Noord-Brabant, Nederland.
    ca 1760
  • Ze werd gedoopt op 1 januari 1760 in Lierop, Noord-Brabant, Nederland.
  • Beroep: landbouwster in Lierop, Noord-Brabant, Nederland.
  • Woonachtig: Lierop, Noord-Brabant, Nederland.
  • Zij is overleden op 21 mei 1820 in Lierop, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 60 jaar oud.
    60
  • Een kind van Antonie van den Waarsenburg en Petronella Koppens
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 december 2019.

Gezin van Anna Maria van den Waarsenburg

Zij is getrouwd met Franciscus Arnoldus Zegers.

Zij zijn getrouwd op 24 januari 1779 te Lierop, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.

Zij zijn getrouwd voor ore 1790 te Lierop, Noord-Brabant, Nederland.


Kind(eren):

  1. Maria Zegers  1781-????
  2. Anna Maria Zegers  1782-< 1817
  3. Johanna Zegers  1785-1786
  4. Johanna Zegers  1787-????
  5. Petrus Zegers  1792-< 1851 
  6. Henricus Zegers  1795-1859
  7. Francisca Zeegers  1801-1833 


Notities over Anna Maria van den Waarsenburg


Eigenaar van deze stamboom : Nico van den BOGAART (nvdbogaart)
V Anna Maria van den Waarsenburg
(Anna Maria Antonius van de Warenborg) (Anna Maria Antonius van de Waarzenburg) (Anna Maria Antonius van de Waarsenborg) (Anna Maria Antonius van de Warsenburg) (Anna Maria Antonius van de Waersenborgh) (Anna Maria Antonius van de Waersenborg) (Anna MariaAntonius van de Waersenburg) (Anna Maria Antonius van de Waarsenburg) (Anna Maria Antonius van den Waarsenborg) (Anna Maria Antonius van den Eijnde) (Anna Maria Antonius van der Vorst)
(Anna Maria Antonius van den Waarsenburg)

Geboren circa 1760 - Lierop
Gedoopt op 1 januari 1760 - Lierop
Overleden op 21 mei 1820 - Lierop , leeftijd bij overlijden: mogelijkerwijze 60 jaar oud
Landbouwster (Lierop)

Ouders
Antonie van de Waarsenburg
Petronella Koppens ဠ1791

Relaties en kinderen
Gehuwd op 24 januari 1779, Lierop, met Francis Zegers ?1755-1824 en hun kinderen
V Anna Maria Zegers 1782-1816
V Johanna Zegers ?1785-1786
V Johanna Zegers ?1787-
M Joannes Arnoldus Zegers ?1789-1855
M Peter Zegers ?1792-1845
M Hendrik Zegers ?1795-
M Johannes Zegers ?1798-1834
V Josina Zeegers ?1801-1833

Broers en zusters
M Johannes van de Waersenborgh ca 1756-
M Antonie van de Waarsenburg ca 1769-1832

Notities
Aantekeningen
Doopgetuigen: Peter: Johannes Linders van Heughten. Meter: Clara = echtgenote van Johannes Hermans.

Bronnen
Doop: HIC Helmond DTB Lierop nr. 37 folio 33
Overleden: BS Lierop Deel 22 Jaar 1820 Akte 11

Overzicht van de stamboom

Antonie van de Waarsenburg Petronella Koppens ဠ1791
|
|
|
Anna Maria van den Waarsenburg ca 1760-1820

FamilySearch
Anna Maria van den Waarsenburg
mentioned in the record of Henricus Zegers
NameAnna Maria van den Waarsenburg
SexUnknown
SonHenricus Zegers
Other information in the record of Henricus Zegers
from Netherlands, Archival Indexes, Vital Records
NameHenricus Zegers
Event TypeDeath
Event Date19 Jun 1859
Event PlaceVeghel, Noord-Brabant, Nederland
Event Place (Original)Veghel
GenderMale
Father's NameFranciscus Zegers
Mother's NameAnna Maria van den Waarsenburg
Additional NameWilhelmina van Rooij
Netherlands, Archival Indexes, Vital Records
Reference IDBron: boek, Deel: 8291, Periode: 1859, archive 50, inventory number 8291, record number 61

FamilySearch
Anna Maria van den Waarsenburg
mentioned in the record of Joannes Arnoldus Zegers
NameAnna Maria van den Waarsenburg
SexUnknown
SonJoannes Arnoldus Zegers
Other information in the record of Joannes Arnoldus Zegers
from Netherlands, Archival Indexes, Vital Records
NameJoannes Arnoldus Zegers
Event TypeDeath
Event Date29 Mar 1855
Event PlaceLierop, Noord-Brabant, Nederland
Event Place (Original)Lierop
GenderMale
Father's NameFranciscus Zegers
Mother's NameAnna Maria van den Waarsenburg
Additional NameMaria Anna Schellekens
Netherlands, Archival Indexes, Vital Records
Reference IDLierop, archive 50, inventory number 4704, record number 10
Affiliate NameBrabants Historisch Informatie Centrum
Citing this Record
"Netherlands, Archival Indexes, Vital Records," database, FamilySearch (https://familysearch.org/ark:/61903/1:1:QLXK-3MJ8 : 23 August 2017), Anna Maria van den Waarsenburg in entry for Joannes Arnoldus Zegers, Death 29 Mar 1855, Lierop, Noord-Brabant, Nederland; from database, openarchives (https://www.openarch.nl : 2016); citing Lierop, archive 50, inventory number 4704, record number 10; ; Brabants Historisch Informatie Centrum.

Anna Maria van den Waarsenburg
mentioned in the record of Joannes Arnoldus Zegers
NameAnna Maria van den Waarsenburg
SexUnknown
ChildJoannes Arnoldus Zegers
Other information in the record of Joannes Arnoldus Zegers
from Netherlands, Archival Indexes, Vital Records
NameJoannes Arnoldus Zegers
Event TypeDeath
Event PlaceLierop, Noord-Brabant, Nederland
Event Place (Original)Lierop
Father's NameFranciscus Zegers
Mother's NameAnna Maria van den Waarsenburg
Spouse's NameMaria Anna Schellekens
Netherlands, Archival Indexes, Vital Records
Reference IDRegisters van overlijdensakten, archive 13073, inventory number 5032, record number
Affiliate NameRegionaal Historisch Centrum Eindhoven
Affiliate Publication TitleRegisters van overlijdensakten
Citing this Record
"Netherlands, Archival Indexes, Vital Records," database, FamilySearch (https://familysearch.org/ark:/61903/1:1:QLKR-TNPJ : 9 September 2017), Anna Maria van den Waarsenburg in entry for Joannes Arnoldus Zegers, Death , Lierop, Noord-Brabant, Nederland; from database, openarchives (https://www.openarch.nl : 2016); citing Registers van overlijdensakten, archive 13073, inventory number 5032, record number; Registers van overlijdensakten; Regionaal Historisch Centrum Eindhoven.

Thea Bosch:
(1.2.2.1 ) Franciscus Arnoldus Segers Zoon van Arnoldus Segers en Hendrien van de Eynde Geboren te Lierop op 4 oktober 1755 Tweelingbroer van Maria. Overleden te Lierop op 16 juni 1824. Leeftijd bij overlijden 69 jaar oud. Peter: Mattheus Segers Meter Clara echtgenote van Theodorus van Deyck. Gehuwd te Lierop op zondag 24 januari 1779 met Annamaria Antony Warsenburg Geboren te Lierop circa 1760 Overleden te Lierop in de leeftijd van60 jaar op 21 mei 1820. Dr Antoni van de Wasenburg en Petronella Coppens.
Hieruit: 9 kinderen
(1.2.2.1.1) Maria Zegers Dochter van Franciscus Zegers en Annemaria van de Waesemborgh. Gedoopt te Lierop op donderdag 7 juni 1781.Peter: Marcellis van Brussel. Meter Petronella echtgenoot van Antonius van de Waesenborgh.
(1.2.2.1.2) (Anna) Maria Zegers Dochter van Franciscus Zegers en Annamaria van de Waersenborgh Gedoopt te Lierop op zaterdag 19 maart 1782. Peter: Johannes Segers Meter: Josyna echtgenote van Johannes van Deyck Overleden voor 1817 Gehuwd op zondag 14 februari 1813 te Lierop met Arnold Maes. Geboren te Lierop op 25 januari 1779. Zoon van Guillaume (Willem)Maes en Henriette van de Waesemborg. (1.2.2.1.3) Johanna Zegers Dochter van Franciscus Zegers en Annamaria van de Waesemborgh Gedoopt te Lierop op woensdag 2 maart 1785. Peter: Antonius van den Waesemborg Metr: Henrica van den Eynde Overleden te Lierop op 25 maart 1786. Leeftijd bij overlijden 1 jaar oud.
(1.2.2.1.4) Johanna Zegers Dochter van Franciscus Zegers en Annemarie van de Waesenborg Gedoopt op maandag 9 april 1787 te Lierop. Peter: Marcellis van Brussel Meter Josina van den Waesemborg. Gehuwd in Lierop op maandag 3 april 1809 met Johannes Peters
( 1.2.2.1.5) Johannes Arnoldus Zegers Zoon van Franciscus Zegers en Annemarie van de Waesenborg. Gedoopt te Lierop op zaterdag 17 oktober 1789. Peter: Johannes van den Waesenborg. Meter: Johanna Maria van den Eynde Opmerkingen: Peter is Geestelyke Overleden te Lierop op donderdag 29 maart 1855 in de leeftijd van 66 jaar oud. Beroep Bouwman. Gehuwd met Maria Schellekens.
Hieruit: 5 kinderen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria van den Waarsenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria van den Waarsenburg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria van den Waarsenburg


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 januari 1779 lag rond de 1,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuiden. Typering van het weer: betrokken mist. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1779: Bron: Wikipedia
    • 12 april » Spanje neemt deel aan de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog met het Verdrag van Aranjuez
    • 13 mei » Beierse Successieoorlog eindigt met het Verdrag van Teschen dat in Cieszyn gesloten wordt tussen Oostenrijk en Pruisen. Oostenrijk kreeg de Innviertel en deed afstand van de rest van Beieren.
    • 6 december » Première van de opera L'isola disabitata van Joseph Haydn.
  • De temperatuur op 21 mei 1820 lag rond de 19,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1820: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » Staatsgreep in Spanje door generaal Rafael del Riego.
    • 11 januari » In Frankrijk wordt het eerste roestvrij staal geproduceerd.
    • 30 januari » Edward Bransfield ontdekt Antarctica.
    • 14 maart » Victor Emanuel II van Italië, koning van Italië († 1878)
    • 15 maart » Het noordoostelijke deel van de Amerikaanse staat Massachusetts wordt afgesplitst, en vormt de staat Maine.
    • 11 mei » Tewaterlating van de HMS Beagle.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Waarsenburg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I79528580.php : benaderd 14 januari 2026), "Anna Maria van den Waarsenburg (1760-1820)".