Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Joanna (1638-????)

Persoonlijke gegevens Joanna 

  • Alternatieve namen: Joanna Lambert Driessen (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Joanna Driessen (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Bollen (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk)
  • Zij is geboren in het jaar 1638 in Liessel, Noord-Brabant, Nederland.
  • Ze werd gedoopt.
    Joanna Lambert Driessen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 april 2020.

Gezin van Joanna

Zij is getrouwd met Jan Peter Bollen.

Zij zijn getrouwd op 20 november 1659 te Deurne, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna

Joanna
1638-????

1659

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I79141110.php : benaderd 29 januari 2026), "Joanna (1638-????)".