Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Anna Margaretha Slaats

Persoonlijke gegevens Anna Margaretha Slaats 

  • Alternatieve namen: Margaretha Slaats (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Verhees (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk), Anna Margaretha Sloots (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Margaretha (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk)
  • Ze werd gedoopt.
    Anna Margaretha
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 december 2019.

Gezin van Anna Margaretha Slaats

Zij is getrouwd met Francis Verhees.

Zij zijn getrouwd op 29 januari 1815 te Asten, Noord-Brabant, Nederland.


Kind(eren):

  1. Maria Verhees  1816-1849 


Notities over Anna Margaretha Slaats


Eigenaar van deze stamboom : Nico van den BOGAART (nvdbogaart
V Anna Margaretha Slaats
(Anna Margaretha Sloots)
Margaretha

Relaties en kinderen
Gehuwd 29 januari 1815, Asten, met Francis Verhees 1786 en hun kinderen
V Maria Verhees 1816-1849
V Francisca Verhees 1816
V Peternel Verhees 1818-1848

Bronnen
Huwelijk: HIC Helmond BS Huwelijken Asten aktenr. 8

Overzicht van de stamboom

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Margaretha Slaats?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Margaretha Slaats

Anna Margaretha Slaats

1815
Maria Verhees
1816-1849

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 januari 1815 lag rond de 2,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oosten. Typering van het weer: betrokken mist. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1815: Bron: Wikipedia
    • 26 februari » Napoleon ontsnapt van het eiland Elba waar hij verbannen was.
    • 1 maart » Napoleon keert terug naar Frankrijk na zijn ballingschap op Elba.
    • 16 maart » Willem Frederik van Oranje-Nassau neemt de titel Koning der Nederlanden aan.
    • 22 juni » Napoleon wordt voor de tweede keer tot aftreden gedwongen.
    • 24 augustus » De eerste Nederlandse grondwet komt tot stand.
    • 7 december » Michel Ney, maarschalk van Frankrijk wordt geëxecuteerd door een vuurpeloton, nadat hij door het bewind van Lodewijk XVIII van Frankrijk schuldig is bevonden aan verraad, wegens zijn steun aan Napoleon Bonaparte gedurende de Honderd Dagen.

Over de familienaam Slaats

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Slaats.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Slaats.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Slaats (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I77592416.php : benaderd 24 januari 2026), "Anna Margaretha Slaats".