Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Claudine du Fosset (1510-1579)

Persoonlijke gegevens Claudine du Fosset 

  • Alternatieve namen: de Forest (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Catherine du Fosset (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Catherine du Fosset (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Dame de Noyelles Claudine Franchmont de Lannoy (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Claudine du Bois (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Claudine de Fiennes DuBois, du Bois, du Bois, Claudine du Bois, Claudine Franchimont de Lannoy Fiennes Du Bois
  • Zij is geboren op 28 juni 1510 in Avesnes, Pas-de-Calais, Nord-Pas-de-Calais, France.

    Fout Let op: Getrouwd (??-??-1497) voordat geboren (28 juni 1510).

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (??-??-1497) lag beneden de 16 jaar (0).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Eustache du Bois de Fiennes) werd geboren (??-??-1506).

    1510; Valenciennes, (Nord)-Pas-de-Calais
  • Ze werd gedoopt.
    Claudine
  • Zij is overleden op 28 juni 1579 in Fiennes, de Vennen, Pas-de-Calais, Nord-Pas-de-Calais, France, zij was toen 69 jaar oud.
    1579, Avesnes, Pas-de-Calais
  • Zij is begraven in Fiennes, Pas-de-Calais, Saint-Martin Churchyard, Nord-Pas-de-Calais, France.
    St. Martin Churchyard
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 juni 2020.

Gezin van Claudine du Fosset

Zij is getrouwd met Charles du Bois.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1497 te Fiennes, de Vennen, Pas-de-Calais, Nord-Pas-de-Calais, France.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1529, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Antoinette de Coyne  1540-1630 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Claudine du Fosset?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Claudine du Fosset

Claudine du Fosset
1510-1579

1497

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1579: Bron: Wikipedia
    • 6 januari » De Unie van Atrecht wordt opgericht.
    • 23 januari » De Unie van Utrecht wordt getekend in de kapittelzaal van de Domkerk in Utrecht. Deze unie legt de grondslag voor de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden.
    • 6 februari » Oprichting van het Bisdom Manila in de Filipijnen.
    • 12 maart » Begin van het beleg van Maastricht.
    • 17 juni » Sir Francis Drake eist Californië voor Engeland op.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Du Fosset


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I72950630.php : benaderd 6 februari 2026), "Claudine du Fosset (1510-1579)".