Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Pharamus de Tingry de Boulogne (1109-1184)

Persoonlijke gegevens Pharamus de Tingry de Boulogne 

  • Alternatieve namen: Eustace de Boulogne (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Guillaume Pharamus de Tingry (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Faramus de Bologne (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Pharamas ? de Tingrie (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Pharamus de Boloin de Tingrie (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Pharamus de Boloin de Tingrie, Guillaume Feramus de Tingry-de Bournonville, Pharamus de Tingrie de Boulogne, Guillaume de Tingry, Pharamus de Tingrie, Willem Faramus van Boulogne van Tingry, Faramus de Boulogne, Guillaume Ferramus (Pharamus) (Guillaume, Ferramus (Pharamus)) de Tingry, Guillaume Pharamus de Tingry, Pharamus de Boulogne
  • Hij is geboren in het jaar 1109 in Carshalton, Epsom (Greater London), Surrey, England.
    1105 ?; before 1110, Buckinghamshire; Chapham ?, London,; Eustace: 1112; 1114; ca 1125 ?, Tingry ?, Pas-de-Calais, Clapham; ca 1125 ?; 1130 ?; ca 1130 ?
  • Hij werd gedoopt.
    Pharamus
  • Hij is overleden ca 1184 in Dover, Castle Dover, Dover Castle, Kent, England, hij was toen 75 jaar oud.
    1166 ?, Tingry; 1168 ?; 1183; Dover, Kent; île-de-France; 1184, Boulogne-sur-Mer
  • Een kind van Guillaume de Boulogne en Blanche de Bournonville
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 mei 2020.

Gezin van Pharamus de Tingry de Boulogne

Hij is getrouwd met Béatrice-Mathilde de Guînes.

Zij zijn getrouwd ca 1131 te Buckinghamshire, England, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pharamus de Tingry de Boulogne?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pharamus de Tingry de Boulogne

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pharamus de Tingry de Boulogne

Pharamus de Tingry de Boulogne
1109-1184

1131

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Tingry de Boulogne


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I70998840.php : benaderd 31 januari 2026), "Pharamus de Tingry de Boulogne (1109-1184)".