Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Joanna Maria van Bussel (1716-1786)

Persoonlijke gegevens Joanna Maria van Bussel 


Gezin van Joanna Maria van Bussel

Zij is getrouwd met Joannes Janse van de Vorst.

Zij zijn getrouwd op 4 november 1745 te Lierop, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Antonius van Bussel  1746-????
  2. Antonetta van de Vorst  1753-1834 


Notities over Joanna Maria van Bussel


Eigenaar van deze stamboom : Nico van den BOGAART (nvdbogaart)
V Johanna van Bussel
(Johanna Maria van Bussel)

Overleden op 26 januari 1786 - Lierop

Relaties en kinderen
Gehuwd mogelijkerwijze op 4 november 1745, Lierop, met Johannes Janse van de Vorst (zie notitie) en hun kinderen
V Johanna van de Vorst ?1746
M Johannes van de Vorst ?1747
V Anna van de Vorst ?1749
V Antonet van de Vorst ?1753-1834
M Gijsbertus van de Vorst ?1756-
M Joost van de Vorst ?1759-1819
V Johanna Maria van de Vorst ca 1760-1840

Aantekeningen
Kerkelijk huwelijk: Lierop 04-11-1745.

Overzicht van de stamboom

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Maria van Bussel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joanna Maria van Bussel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Maria van Bussel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Bussel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I69946269.php : benaderd 15 januari 2026), "Joanna Maria van Bussel (1716-1786)".