Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Art van der Hoeven (1330-1390)

Persoonlijke gegevens Art van der Hoeven 

  • Hij is geboren ca 1330.
  • Hij werd gedoopt.
    Arnoldus
  • Hij is overleden ca 1390, hij was toen 60 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 juli 2020.

Gezin van Art van der Hoeven


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Art van der Hoeven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Art van der Hoeven

Art van der Hoeven
1330-1390



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Hoeven


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I58326095.php : benaderd 16 januari 2026), "Art van der Hoeven (1330-1390)".