Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Antonius Gerhardus Judoci

Persoonlijke gegevens Antonius Gerhardus Judoci 

  • Alternatieve naam: Antonius Judoci (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk)
  • Hij werd gedoopt.
    Antonius Gerhardus
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 januari 2020.

Gezin van Antonius Gerhardus Judoci


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Gerhardus Judoci?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Gerhardus Judoci

Antonius Gerhardus Judoci



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Judoci

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Judoci.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Judoci.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Judoci (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I55887495.php : benaderd 20 januari 2026), "Antonius Gerhardus Judoci".