Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Frederik Jeremias Hogguer (1862-????)

Persoonlijke gegevens Frederik Jeremias Hogguer 


Gezin van Frederik Jeremias Hogguer

(1) Hij is getrouwd met Carolina Joanna vanden Eynde.

Zij zijn getrouwd op 23 februari 1889 te Gent, Oost-Vlaanderen, Vlaanderen, België, hij was toen 27 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Joanna Carolina Ryckaert.

Zij zijn getrouwd op 5 augustus 1903 te Gent, Oost-Vlaanderen, Vlaanderen, België, hij was toen 41 jaar oud.


Notities over Frederik Jeremias Hogguer


Genealogieonline.nl:

| genealogieonline |
Bekijk in een webbrowser
Contact over Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem

Dit bericht is door Geert Mareels gestuurd aan Sanne van den Eijnde, de auteur van Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem.

Let op als u op deze e-mail wilt reageren: Het e-mail adres van de berichtstuurder staat in deze e-mail als ontvanger (en Genealogie Online als zender). De auteur van de publicatie heeft dit bericht ontvangen via een zogenaamde blind-carbon-copy (BCC) zodat zijn/haar e-mail adres niet geopenbaard wordt. Als u als geadreseerde een reactie wilt sturen aan Geert Mareels, klik dan in uw mail programma op Beantwoorden (of Reply) en controleer of (XXXXX@XXXX.XXX) als geadresseerde staat!

Ik heb aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederik Jeremias Hogguer https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I55685944.php.

Hij is al op 5 augustus 1903 in Gent hertrouwd met mijn overgrootmoeder Joanna Carolina Ryckaert ( geboren 14 mrt 1873
overleden op 15 feb 1919) die zelf ook al weduwe was. Ik heb een foto die van hen beiden zou zijn

****

Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Frederik Jeremias Hogguer
Persoonlijke gegevens Frederik Jeremias Hogguer
Alternatieve naam: Frederik Jeremias Hogguer
Hij is geboren op 29 januari 1862 in Amsterdam, Noord-Holland, Nederland.
Hij is overleden.
?

Gezin van Frederik Jeremias Hogguer
Hij is getrouwd met Carolina Joanna vanden Eynde op 23 februari 1889 te Gent, Oost-Vlaanderen, Vlaanderen, Belgi, hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederik Jeremias Hogguer?

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederik Jeremias Hogguer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 januari 1862 lag rond de 7,4 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Slag bij Hancock (Amerikaanse Burgeroorlog)
    • 9 maart » Slag bij Hampton Roads, De Slag bij Hampton Roads vond plaats tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Het was de eerste zeeslag tussen gepantserde stoomschepen.
    • 7 april » De Slag bij Shiloh wordt de bloedigste veldslag uit de geschiedenis van de Verenigde Staten.
    • 5 mei » Slag bij Puebla, Mexico verslaat de Fransen. Deze overwinning wordt elk jaar gevierd onder de naam Cinco de mayo.
    • 7 mei » Het centrum van Enschede wordt door brand verwoest.
    • 8 december » Met het Verdrag van Dappes vindt er een grenscorrectie plaats tussen Frankrijk en Zwitserland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hogguer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hogguer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hogguer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hogguer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I55685944.php : benaderd 28 januari 2026), "Frederik Jeremias Hogguer (1862-????)".