Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Helena Catharina Kusters (1862-1940)

Persoonlijke gegevens Helena Catharina Kusters 


Gezin van Helena Catharina Kusters

Zij is getrouwd met Johannes van den Eijnden.

Zij zijn getrouwd op 22 mei 1886 te Deurne en Liessel, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Helena Catharina Kusters


Eigenaar van deze stamboom : Nico van den BOGAART (nvdbogaart
V Helena Catharina Kusters
Geboren 1 januari 1862 - Helmond
Overleden 4 januari 1940 - Deurne, leeftijd bij overlijden: 78 jaar oud
Dienstbode (Weduwe)

Ouders
Hendrikus Kusters 1829-1898
Hendrica Coolen 1823-1871

Relaties en kinderen
Gehuwd 22 mei 1886, Deurne, met Johannes van den Einden 1859-1936 en hun kinderen
M Franciscus Henricus van den Einden 1891
M Hendricus van den Einden 1891-1965

Broers en zusters
V Antonia Maria Kusters 1864-1924

Bronnen
Huwelijk: HIC Helmond BS Huwelijken Deurne aktenr. 21

Overzicht van de stamboom
Stamboom voorouders Stamboom nakomelingen Afdrukbare stambomen

Hendrikus Kusters 1829-1898 Hendrica Coolen 1823-1871
|
|
|
Helena Catharina Kusters 1862-1940

*******

Eigenaar van deze stamboom : Bas ZIJLMANS (zijlm116)
V Helena Catharina Kusters
Geboren 1 januari 1862 (woensdag) - Helmond, Niederlande
Overleden 4 januari 1940 (donderdag) - Deurne, Niederlande, leeftijd bij overlijden: 78 jaar oud

Ouders
Henricus Kusters 1829-
Henrica Coolen 1823-

Relaties en kinderen
Gehuwd 22 mei 1886 (zaterdag) met Johannes van den Eijnden 1859-1936 en hun kinderen
M Hendricus van den Einden 1891-1965

Broers en zusters
M Petrus Adam Kusters 1859-
V Antonia Maria Kusters 1864-
V Maria Antonia Kusters 1870-

Aantekeningen
Huwelijken Johannes van den Eijnden
Ehepartner: Helena Catharina Kusters

Bronnen
Persoon: Willi Strumpen - x Web Site
Stambomen op MyHeritage

Familiesite: x Web Site

Familiestamboom: 143545921-1 - Discovery - 143545921-1 - Helena Catharina van den Eijnden (geb. Kusters) - 13 JAN 2017 - Toegevoegd via een Smart Match - Discovery

Overzicht van de stamboom
Stamboom voorouders Stamboom nakomelingen Afdrukbare stambomen

Henricus Kusters 1829- Henrica Coolen 1823-
|
|
|
Helena Catharina Kusters 1862-1940

******

Geburtsurkunde Helmond Nr. 2/1862
Sterbeurkunde Deurne Nr. 4/1940

V Helena Catharina Kusters
Afdrukken stamboom
Geboren op 1 januari 1862 - Helmond
Overleden

Ouders
Henricus Kusters 1829-
Henrica Coolen 1823-

Huwelijken
Gehuwd op 22 mei 1886, Deurne en Liessel, met Johannes van den Eijnden 1859-

Broers en zusters
M Petrus Adam Kusters 1859-
V Antonia Maria Kusters 1864-
V Maria Antonia Kusters 1870-

Bronnen
Geboorte: BS Helmond
Huwelijk: BS Deurne en Liessel - 21

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Catharina Kusters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Catharina Kusters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Catharina Kusters


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 januari 1862 lag rond de 2,1 °C. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Slag bij Hancock (Amerikaanse Burgeroorlog)
    • 9 maart » Slag bij Hampton Roads, De Slag bij Hampton Roads vond plaats tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Het was de eerste zeeslag tussen gepantserde stoomschepen.
    • 7 april » De Slag bij Shiloh wordt de bloedigste veldslag uit de geschiedenis van de Verenigde Staten.
    • 25 mei » Eerste Slag bij Winchester tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende Zuidelijke overwinning.
    • 1 juli » Stichting van de Russische Staatsbibliotheek in Moskou.
    • 26 november » Lewis Carroll (Charles Dodgson) stuurt het manuscript van Alice's Adventures in Wonderland naar de tien jaar oude Alice Liddell.
  • De temperatuur op 22 mei 1886 lag rond de 20,2 °C. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
    • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
  • De temperatuur op 4 januari 1940 lag tussen -10,0 °C en -0,1 °C en was gemiddeld -4,8 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 12 mei » De Nederlandse mijnenlichter Bulgia gaat verloren bij een aanval door een Duits vliegtuig. Hierbij komen dertien opvarenden om het leven.
    • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitse troepen bezetten Amsterdam.
    • 10 juni » Italië verklaart de oorlog aan Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk.
    • 13 augustus » Begin Operatie Adelaar tijdens de Slag om Engeland.
    • 11 september » Oprichting Nederlandsche SS.
    • 7 november » De Tacoma Narrows Bridge ("Galloping Gertie") stort in door hevige resonantie opgewekt door de wind.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kusters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kusters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kusters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kusters (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I54650976.php : benaderd 31 januari 2026), "Helena Catharina Kusters (1862-1940)".