Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Margaretha Hoogeboom (1886-1928)

Persoonlijke gegevens Margaretha Hoogeboom 


Gezin van Margaretha Hoogeboom

Zij is getrouwd met Gerardus Kamper.

Zij zijn getrouwd op 24 april 1910 te Oude-Niedorp, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.


Notities over Margaretha Hoogeboom


Eigenaar van deze stamboom : Jos van RIJN (jvanrijn)
V Margaretha Hoogeboom Grietje
(Margaretha Hoogeboom)

Geboren 20 oktober 1886 - Oude Niedorp, Hollands Kroon, Noord-Holland
Overleden 15 maart 1928 - 't Veld, Hollands Kroon, Noord-Holland, leeftijd bij overlijden: 41 jaar oud

Ouders
Pieter Hoogeboom 1852-
Trijntje Zutt 1848-1928

Relaties en kinderen
Gehuwd 24 april 1910, Oude Niedorp, Hollands Kroon, Noord-Holland, met Gerardus Gerrit Kamper 1885-1970 en hun kinderen
V Cornelia Catharina Kamper 1913-
M Petrus Cornelis Kamper 1915-
V Catharina Trien Kamper 1917-1989
V Margaretha Johanna Kamper 1919-
V Cecilia Maria Kamper
V Maria Gerarda Kamper
M Cornelis Simon Kamper
V Johanna Maria Kamper

Aantekeningen
Huwelijken Gerardus Kamper
Vader van de bruidegom: Cornelis Kamper
Moeder van de bruidegom Neeltje Terbeek
Vader van de bruid: Pieter Hoogeboom
Moeder van de bruid: Trijntje Zutt
beroep bg: arbeider

Bronnen
Geboorte: huw. bijlagen
Huwelijk: Noord-Hollands Archief Oude Niedorp 1910 Aktenummer:4

Overzicht van de stamboom

Jacob Zutt 1816-1879 IJda Hessing 1823-1866
|
|
|
Pieter Hoogeboom 1852- Trijntje Zutt 1848-1928
|
|
|
Margaretha Grietje Hoogeboom 1886-1928

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Hoogeboom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaretha Hoogeboom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Hoogeboom

Jan Hoogeboom
1821-1866
Jacob Zutt
1816-1879
IJda Hessing
1823-1866
Trijntje Zutt
1848-1928

Margaretha Hoogeboom
1886-1928

1910

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 oktober 1886 lag rond de 6,0 °C. De winddruk was 42 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
  • De temperatuur op 24 april 1910 lag tussen 5,3 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 13,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
    • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
    • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
    • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
  • De temperatuur op 15 maart 1928 lag tussen -1,1 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
    • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
    • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
    • 25 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Inter Zaprešić onder de naam NK Sava.
    • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hoogeboom


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I53950808.php : benaderd 14 maart 2026), "Margaretha Hoogeboom (1886-1928)".