Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » El√©onore de Quesnes (1360-????)

Persoonlijke gegevens El√©onore de Quesnes 

  • Alternatieve namen: Eleonore de Quesnes (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), de Montigny (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk)
  • Zij is geboren in het jaar 1360 in Braine, Aisne, Picardie, France.
    Braine-Le-Chateau ?, Brabant, België
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 december 2019.

Gezin van Eléonore de Quesnes

Zij heeft/had een relatie met Jean de Montigny.


Kind(eren):

  1. Jeanne de Montigny  1382-1400 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eléonore de Quesnes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Eléonore de Quesnes

Eléonore de Quesnes
1360-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Quesnes


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I52942592.php : benaderd 15 januari 2026), "Eléonore de Quesnes (1360-????)".