Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Hendricus van Lierop

Persoonlijke gegevens Hendricus van Lierop 


Gezin van Hendricus van Lierop

Hij had een relatie met Maria van den Heuvel.


Kind(eren):

  1. Josina van Lierop  1837-???? 


Notities over Hendricus van Lierop


Eigenaar van deze stamboom : Nico van den BOGAART (nvdbogaart
M Hendricus van Lierop
Landbouwer (Helmond)

Relaties en kinderen
Gehuwd met Maria van den Heuvel en hun kinderen
M Petrus van Lierop
V Maria Catharina van Lierop 1835
V Josina van Lierop 1837
M Johannes van Lierop 1845
V Petronella van Lierop 1850-

Overzicht van de stamboom

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendricus van Lierop?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendricus van Lierop

Hendricus van Lierop



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Lierop


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I52308272.php : benaderd 15 januari 2026), "Hendricus van Lierop".