Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Hendrik Jan Hendrik van Son (1420-< 1487)

Persoonlijke gegevens Hendrik Jan Hendrik van Son 

  • Alternatieve namen: Hendrik van Sonne (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Henricus de Sole (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Hendrik Jan van Zonne (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), ILVBr vD Hendrik Jan Hendrik van Son (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Hendrik van Son (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Hendrik van Zon
  • Hij is geboren juni 1420 in 's-Hertogenbosch, Den Bosch, Noord-Brabant, Nederland.
    ILVBr vD
  • Hij werd gedoopt.
    Hendrik Jan Hendrik
  • Hij is overleden voor ore 1487 in 's-Hertogenbosch, Den Bosch, Noord-Brabant, Nederland.
  • Een kind van Jan Hendrik van Son
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 januari 2020.

Gezin van Hendrik Jan Hendrik van Son

Hij had een relatie met Elisabeth Wouter Willem van Bakel.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Jan Hendrik van Son?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Jan Hendrik van Son

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Jan Hendrik van Son


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Son

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Son.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Son.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Son (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I52190294.php : benaderd 16 januari 2026), "Hendrik Jan Hendrik van Son (1420-< 1487)".