Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Maria Wilhelmina van den Ende (1928-2007)

Persoonlijke gegevens Maria Wilhelmina van den Ende 


Gezin van Maria Wilhelmina van den Ende

Zij is getrouwd met Antonie Dekkers.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1950 te 's-Gravenzande, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Wilhelmina van den Ende?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Wilhelmina van den Ende

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Wilhelmina van den Ende

Maria Wilhelmina van den Ende
1928-2007

1950

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 augustus 1928 lag tussen 10,0 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
    • 13 juli » Bij een mijngasontploffing in de Staatsmijn Hendrik in Limburg (Nederland) vallen dertien doden.
    • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
    • 12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
  • De temperatuur op 3 mei 1950 lag tussen 6,6 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 11,8 mm neerslag gedurende 5,2 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 11 januari » In Italië valt het vijfde kabinet van de christendemocraat Alcide De Gasperi.
    • 12 januari » In Egypte wordt door Moestafa Nahas Pasja, leider van de Wafdisten, een regering gevormd die geheel uit Wafdisten bestaat.
    • 19 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Unión Magdalena.
    • 28 september » Indonesië wordt toegelaten tot de Verenigde Naties.
    • 3 november » Argentinië wint het eerste wereldkampioenschap basketbal.
    • 11 december » Een gerechtshof in Singapore wijst ook in hoger beroep het 13-jarige meisje Bertha Hertogh toe aan haar ouders uit Bergen op Zoom. Na de uitspraak breken hevige rellen uit, waarbij 18 doden vallen.
  • De temperatuur op 20 november 2007 lag tussen 4,8 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (20%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 7 maart » Verkiezingen voor de Provinciale Staten.
    • 22 april » Door winst van Ajax en AZ en gelijkspel van PSV hebben de drie clubs nu elk 72 punten, met nog één speelronde te gaan. Nooit eerder deed een dergelijke situatie zich voor.
    • 23 juni » Jong Oranje wint het Europees Kampioenschap voetbal voor spelers onder 21 jaar door in de finale Jong Servië met 4-1 te verslaan.
    • 21 juli » De Engelse en Amerikaanse versie van het laatste Harry Potterboek verschijnen: Harry Potter and the Deathly Hallows.
    • 13 november » Oprichting van de Amerikaanse voetbalclub Seattle Sounders FC.
    • 9 december » De Lötschberg-basistunnel tussen Frutigen en Raron in Zwitserland wordt in gebruik genomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Ende


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I50902614.php : benaderd 24 januari 2026), "Maria Wilhelmina van den Ende (1928-2007)".