Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Philippus de Nobel (1746-????)

Persoonlijke gegevens Philippus de Nobel 


Gezin van Philippus de Nobel

Hij is getrouwd met Aagje Hambeek.

Zij zijn getrouwd ca 1773, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Pieter Sr. de Nobel  1774-1813 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Philippus de Nobel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Philippus de Nobel

Philippus de Nobel
1746-????

1773

Aagje Hambeek
1746-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Nobel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Nobel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Nobel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Nobel (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I4829692.php : benaderd 11 januari 2026), "Philippus de Nobel (1746-????)".