Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Jan Francis van den Eijnden (1830-1905)

Persoonlijke gegevens Jan Francis van den Eijnden 


Gezin van Jan Francis van den Eijnden

Hij had een relatie met Mathea Hoens.


Kind(eren):



Notities over Jan Francis van den Eijnden


Eigenaar van deze stamboom : Nico van den BOGAART (nvdbogaart)
M Jan Francis van den Eijnden
Geboren 10 december 1830 - Nederweert
Overleden 6 december 1905 - Nederweert, leeftijd bij overlijden: 74 jaar oud
(Weduwnaar)

Ouders
Jan van den Eijnde ?1789-1845
Anna Helena Goffers 1791-1838

Relaties en kinderen
Gehuwd met Mathea Hoens en hun kinderen
V Mathea van den Eijnden

Broers en zusters
M Petrus Gerardus van den Eijnden 1818-1887
V Johanna Maria van den Eijnden 1819-1884
V Joanna Catharina van den Eijnden 1821-1870
V Anna Catharina van den Eijnden 1823-
M Gabriel van den Eijnden 1826
M Theodorus van den Eijnden 1833-1856
V Joanna Maria Elisabeth van den Eijnden 1836-1880

Grootouders langs vaderszijde , ooms en tantes
M Gerard van den Eijnde ဠ1808 gehuwd (1789)
V Johanna Maria Maes ca 1766-1816
M Jan van den Eijnde ?1789-1845
gehuwd (1817)
8 kinderen
V Johanna van den Eijnde ?1792
niet gehuwd, zonder afstammelingen
V Margaretha van den Eijnden ?1794-1833
gehuwd (1823)
3 kinderen
V Johanna van den Eijnden ?1797-1847
niet gehuwd, zonder afstammelingen
V Petronella van den Eijnden ?1800-1855
gehuwd (1823)
3 kinderen
M Johannes van den Eijnden ?1804-1814
niet gehuwd, zonder afstammelingen

Grootouders langs moederszijde, ooms en tantes
M Gabriel Goffers gehuwd
V Johanna Maria Aerts
V Anna Helena Goffers 1791-1838
gehuwd (1817)
8 kinderen

Bronnen
Geboorte, overlijden: Genlias

Overzicht van de stamboom

Gerard van den Eijnde ဠ1808 Johanna Maria Maes ca 1766-1816 Gabriel Goffers Johanna Maria Aerts
|
|
|
|
|
|
Jan van den Eijnde ?1789-1845 Anna Helena Goffers 1791-1838
|
|
|
Jan Francis van den Eijnden 1830-1905

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Francis van den Eijnden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Francis van den Eijnden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Francis van den Eijnden


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Jan Francis van den Eijnden



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 december 1830 lag rond de 9,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Typering van het weer: omtrent betrokken. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1830: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,6 miljoen inwoners.
    • 25 maart » De pangeran Diponegoro wordt ondanks een vrijgeleide door luitenant-generaal baron De Kock te Magelang gevangengenomen. Einde van de Java-oorlog (opstand tegen het Nederlands gezag in Java).
    • 13 mei » Ecuador wordt onafhankelijk.
    • 18 mei » Het dorp Gendringen in de Achterhoek wordt door een grote brand grotendeels in de as gelegd.
    • 31 juli » Koning Karel X van Frankrijk wordt gedwongen tot troonsafstand en vlucht naar het buitenland.
    • 16 oktober » De Nederlandse kroonprins Willem van Oranje proclameert de onafhankelijkheid van België
    • 5 december » De Symphonie fantastique van Hector Berlioz wordt voor het eerst uitgevoerd in het conservatorium van Parijs.
  • De temperatuur op 6 december 1905 lag tussen -0,1 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Willem Einthoven neemt met zijn snaargalvanometer het eerste elektrocardiogram op.
    • 22 april » Oprichting Vereniging tot behoud van Natuurmonumenten in Amsterdam. Het initiatief daartoe werd genomen door Jac. P. Thijsse.
    • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
    • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
    • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Eijnden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I47316840.php : benaderd 18 januari 2026), "Jan Francis van den Eijnden (1830-1905)".