Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Maria Friedrich (1862-1925)

Persoonlijke gegevens Maria Friedrich 

  • Alternatieve namen: Maria Friederich (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Maria Fruehdring (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Kasseckert (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk)
  • Zij is geboren op 11 mei 1862 in Bohemia (B√∂hmen, Bohemen), Cechy, Czechia.
    Cechy; Duitsland ?
  • Ze werd gedoopt.
    Maria
  • Woonachtig: Milwaukee, Milwaukee Co., Wisconsin, United States.
  • Zij is overleden op 2 juni 1925, zij was toen 63 jaar oud.
  • Zij is begraven op 5 juni 1925.
    Calvary Cementary, Block 18, Row 55n; funeral: Weiand
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 februari 2020.

Gezin van Maria Friedrich

Zij heeft/had een relatie met Karl Kasseckert.


Kind(eren):



Notities over Maria Friedrich


View Tree for Maria FriedrichMaria Friedrich (b. 11 May 1862, d. 02 Jun 1925)
Maria Friedrich was born 11 May 1862, and died 02 Jun 1925.She married Karl Kasseckert.
More About Maria Friedrich:
Burial: 05 Jun 1925, Calvary Cementary / Block 18, Row 55n.
Funeral: Weiand.
Residence: 2217 Galena St., Milwaukee, WI.
Children of Maria Friedrich and Karl Kasseckert are:
+Anna Kasseckert, b. 13 Jun 1883, d. 11 Nov 1966.
John Kasseckert, b. Jan 1885, d. 05 Sep 1953.
Marie Kasseckert, b. 17 Apr 1887, d. 1937.
+Charles Joseph Kasseckert, b. 11 Jun 1889, Wisconsin, d. 03 Jan 1960, St. Joseph Hospital, Milwaukee WI.
Joseph Kasseckert, b. 1891, d. Sep 1892.
Elisabeth Kasseckert, b. 13 Nov 1893, d. 01 Oct 1972.
Walter Kasseckert, b. Sep 1895, d. Jan 1976.
Frank Kasseckert, b. 03 Dec 1897, d. 17 Feb 1971.
Alois Kasseckert, b. 19 Jan 1900, d. 29 Jun 1975.
+Rose Kasseckert, b. 08 Jul 1902, d. 24 Oct 1979.
Hildegard Kasseckert, b. 12 May 1907, d. 11 May 1911.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Friedrich?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Friedrich

Maria Friedrich
1862-1925



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 mei 1862 lag rond de 11,6 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 7 april » De Slag bij Shiloh wordt de bloedigste veldslag uit de geschiedenis van de Verenigde Staten.
    • 7 mei » Het centrum van Enschede wordt door brand verwoest.
    • 25 mei » Eerste Slag bij Winchester tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende Zuidelijke overwinning.
    • 1 juli » Huwelijk van prins Lodewijk van Hessen-Darmstadt en prinses Alice van het Verenigd Koninkrijk op het eiland Wight.
    • 9 augustus » Première van de opera Béatrice et Bénédict van Hector Berlioz in Baden-Baden.
    • 26 november » Lewis Carroll (Charles Dodgson) stuurt het manuscript van Alice's Adventures in Wonderland naar de tien jaar oude Alice Liddell.
  • De temperatuur op 2 juni 1925 lag tussen 4,1 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.
    • 15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
    • 1 november » Oprichting van de VARA.
    • 3 december » Dr. P.H. Ritter jr. houdt zijn eerste boekbespreking voor de Hilversumsche Draadlooze Omroep.
    • 24 december » Benito Mussolini krijgt alle macht in Italië.
    • 25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.
  • De temperatuur op 5 juni 1925 lag tussen 9,4 °C en 23,9 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 13,6 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 8 januari » De eerste officiële voorloper van de Avrobode, de Radio Luistergids, verschijnt.
    • 14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
    • 19 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Colo-Colo.
    • 16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
    • 20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.
    • 10 november » Gerrit Hendrik Kersten zorgde voor het aannemen van een amendement dat de val van kabinet-Colijn I veroorzaakte.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Friedrich


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I44258008.php : benaderd 11 maart 2026), "Maria Friedrich (1862-1925)".