Alternatieve namen: Imaine de Looz (or Luz) (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Imagina of Loon (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Imagina van Loon Rieneck (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Imagina de Looz (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), von Heinsberg (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk), Hertogin Imagina van Loon, van Leuven, Imagina van Leuven I, Imaine van Loon, Imaine (Imagina) de Loos, de Louvain, Imagina van Loon
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I42559994.php : benaderd 16 januari 2026), "Imagine de Looz (1152-1214)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.