Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Hendrik van der Schaar (1903-1967)

Persoonlijke gegevens Hendrik van der Schaar 


Gezin van Hendrik van der Schaar

Hij is getrouwd met Anna Hendrica Zonderland.

Zij zijn getrouwd op 11 oktober 1928 te Haarlem, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.


Notities over Hendrik van der Schaar


Bruidegom:
Hendrik van der Schaar
Relatiesoort:
Bruidegom
Geslacht:
Man
Geboorteplaats:
Haarlem
Leeftijd:
26
Beroep:
Koopman
Vader bruidegom:
Johannes van der Schaar
Geslacht:
Man
Moeder bruidegom:
Catharina Schouten
Geslacht:
Vrouw
Bruid:
Anna Hendrica Zonderland
Relatiesoort:
Bruid
Geslacht:
Vrouw
Geboorteplaats:
Haarlem
Leeftijd:
26
Vader bruid:
Adriaan Zonderland
Geslacht:
Man
Moeder bruid:
Anna Gerritse
Geslacht:
Vrouw
Gebeurtenis:
Huwelijk
Datum:
donderdag 11 oktober 1928
Gebeurtenisplaats:
Haarlem
Documenttype:
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling:
Noord-Hollands ArchiefNoord-Hollands Archief
Plaats instelling:
Haarlem
Collectiegebied:
Noord-Holland
Aktenummer:
697
Registratiedatum:
1928
Akteplaats:
Haarlem

Hoofdpersoon:
Hendrik van der Schaar
Gebeurtenis:
Overlijden
Datum:
woensdag 6 september 1967
Gebeurtenisplaats:
Haarlem
Documenttype:
Familieadvertenties
Erfgoedinstelling:
Centraal Bureau voor GenealogieCentraal Bureau voor Genealogie
Plaats instelling:
Den Haag
Collectiegebied:
Nederland
Registratienummer:
VFADNL116773-18
Registratiedatum:
6 september 1967
Opmerking:
Overlijdensadvertentie

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik van der Schaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik van der Schaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik van der Schaar

Hendrik van der Schaar
1903-1967

1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 oktober 1928 lag tussen 3,5 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 18,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
    • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
    • 13 juli » Bij een mijngasontploffing in de Staatsmijn Hendrik in Limburg (Nederland) vallen dertien doden.
    • 1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.
    • 6 oktober » Chiang Kai-shek wordt president van Kwomintang-China.
    • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
  • De temperatuur op 6 september 1967 lag tussen 9,7 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 5,6 uur zonneschijn (42%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Voor het eerst wordt reclame uitgezonden op de Nederlandse televisie.
    • 9 maart » De dochter van Jozef Stalin, Svetlana Alliloejeva, loopt over naar de Verenigde Staten.
    • 28 maart » de Royal Air Force bombardeert de Liberiaanse olietanker Torrey Canyon om de uitstromende olie te doen ontbranden.
    • 31 mei » Oprichting van het bisdom Hasselt in België.
    • 19 november » De Beatles LP Magical Mystery Tour komt uit in het Verenigd Koninkrijk.
    • 28 november » Ontdekking van de eerste pulsar, door Jocelyn Bell Burnell en Antony Hewish.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Schaar


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I39636107.php : benaderd 12 maart 2026), "Hendrik van der Schaar (1903-1967)".