Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Willem van de Sluijs (1612-????)

Persoonlijke gegevens Willem van de Sluijs 

  • Alternatieve namen: Willem Heronijmus (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Willem van de Sluijs (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Willem van de Sluis (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Willem van de Sluis (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk)
  • Hij is geboren in het jaar 1612 in Koudekerk aan de Rijn, Zuid-Holland, Nederland.
    Koudekerke ?, Zeeland
  • Hij werd gedoopt.
    Willem
  • Een kind van Jeronimus van de Sluijs en echtgenote Jeronimus
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 januari 2020.

Gezin van Willem van de Sluijs

Hij is getrouwd met Maartje.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1637 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem van de Sluijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem van de Sluijs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem van de Sluijs

Willem van de Sluijs
1612-????

1637

Maartje
1616-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Sluijs


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I3943922.php : benaderd 17 januari 2026), "Willem van de Sluijs (1612-????)".