Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Dirkske Jan Kuyst (1360-????)

Persoonlijke gegevens Dirkske Jan Kuyst 

  • Alternatieve namen: Dirkske Kuyst (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Dirkske Jan Kuyst Kuyst KOUYT van Gameren (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Dirkske Jan Kuyst Kuyst (Kouyt) van Gameren (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), van Doerne (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk)
  • Zij is geboren in het jaar 1360.
  • Ze werd gedoopt.
    Dirkske Jan (Kuyst ?)
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 juli 2020.

Gezin van Dirkske Jan Kuyst


Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Gevaerd Everardszn van Doerne (de Spina).

Zij zijn getrouwd ca 1394, zij was toen 34 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirkske Jan Kuyst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Dirkske Jan Kuyst


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Kuyst

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kuyst.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kuyst.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kuyst (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I3908600.php : benaderd 16 januari 2026), "Dirkske Jan Kuyst (1360-????)".