Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Joanna van den Naestenbest (1600-????)

Persoonlijke gegevens Joanna van den Naestenbest 

  • Alternatieve naam: van den Heuvel (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk)
  • Zij is geboren in het jaar 1600 in Naastenbest, Best, Noord-Brabant, Nederland.
    Best
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 december 2019.

Gezin van Joanna van den Naestenbest

Zij heeft/had een relatie met Henricus Teunis van den Heuvel.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna van den Naestenbest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna van den Naestenbest

Joanna van den Naestenbest
1600-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Naestenbest


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I38999792.php : benaderd 26 januari 2026), "Joanna van den Naestenbest (1600-????)".