Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Barbara (1690-????)

Persoonlijke gegevens Barbara 

  • Alternatieve namen: Barbara Joannes (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Joannes (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk), Barbara Henricus (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Barbara Joannes (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk)
  • Zij is geboren ca 1690.
  • Ze werd gedoopt.
    Barbara Joannes
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 december 2019.

Gezin van Barbara

Zij had een relatie met Judocus.


Kind(eren):

  1. Simon Joosten  1722-1812 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Barbara?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Barbara

Barbara
1690-????


Judocus
1690-????

Simon Joosten
1722-1812

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I38320144.php : benaderd 16 januari 2026), "Barbara (1690-????)".