Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Anna Goossens (1685-????)

Persoonlijke gegevens Anna Goossens 

  • Alternatieve naam: van Eijnde (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk)
  • Zij is geboren ca 1685.
    1685
  • Ze werd gedoopt.
    Anna
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 maart 2020.

Gezin van Anna Goossens

Zij is getrouwd met Petrus van Eijnde.

Zij zijn getrouwd op 21 juli 1711 te Hamme, Vlaams-Brabant, Vlaanderen, België, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Carolus van den Eijnde  1715-1784 
  2. Petrus van Eijnde  1727-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Goossens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Goossens

Anna Goossens
1685-????

1711

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Goossens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Goossens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Goossens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Goossens (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I36484349.php : benaderd 14 februari 2026), "Anna Goossens (1685-????)".