Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Ebelina Catharina Allagonda Slemmer (1877-1942)

Persoonlijke gegevens Ebelina Catharina Allagonda Slemmer 


Gezin van Ebelina Catharina Allagonda Slemmer

Zij is getrouwd met Januarius Johannes Maria Evers.

Zij zijn getrouwd op 7 augustus 1870 te 's-Hertogenbosch, Den Bosch, Noord-Brabant, Nederland.

Zij zijn getrouwd op 27 mei 1896 te 's-Hertogenbosch, Den Bosch, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Ebelina Catharina Allagonda Slemmer


2. Januarius Johannes Maria Evers, geb. မs Hertogenbosch 1868, ဠ ald. 24 febr. 1902, tr. မs Hertogenbosch 27 mei 1896 Ebelina Catharina Allagonda Slemmer, geb. Groningen 1877, dr. van Carolus Bernardus en Antje Huiting.

*****

MyHeritage:
Ebelina Catharina Allagonda Slemmer
3 feb 1877
1 sep 1942
Kom meer te weten over deze persoon

Profiel
Bewerk
Voeg toe
Meer
Feiten (7)
1877
Geboorte
Groningen
3 feb 1877
Huwelijk met:
Ludovicus Van der Sande
1896
Leeftijd 19
Huwelijk met:
Januarius Johannes Maria Evers
's-Hertogenbosch
27 mei 1896
1900
Leeftijd 23
Geboorte van zoon:
Antonius Carolus Hubertus Evers
's-Hertogenbosch
31 dec 1900
1902
Leeftijd 25
Overlijden van echtgenoot:
Januarius Johannes Maria Evers
's-Hertogenbosch
24 feb 1902
1924
Leeftijd 47
Huwelijk van zoon:
Antonius Carolus Hubertus Evers
Echtgenote: Francina Helena Bettonvil
's-Hertogenbosch
19 mei 1924
1942
Leeftijd 65
Overlijden
's-Hertogenbosch
1 sep 1942

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ebelina Catharina Allagonda Slemmer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Ebelina Catharina Allagonda Slemmer

Ebelina Catharina Allagonda Slemmer
1877-1942

1870

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 februari 1877 lag rond de 5,9 °C. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e president van de Verenigde Staten
    • 5 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e President van de Verenigde Staten
    • 15 augustus » In hun uitvindersvete behaalt Edison toch nog een kleine overwinning op Bell: door Edisons toedoen op deze dag zeggen we tegenwoordig "hallo" als begroeting aan de telefoon en niet "ahoy" (Bells keuze).
    • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
    • 2 december » Voor het eerst wordt zuurstof vloeibaar gemaakt, door Louis-Paul Cailletet.
    • 6 december » De eerste editie van The Washington Post verschijnt.
  • De temperatuur op 7 augustus 1870 lag rond de 23,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
  • De temperatuur op 1 september 1942 lag tussen 14,8 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » In Rotterdam wordt de Maastunnel geopend. De overwelving is 1426 meter lang, de tunnel zelf meet 1070,15 meter. Er is bijna vijf jaar aan gewerkt.
    • 28 februari » Japanse troepen landen op Java, het laatste Nederlandse bolwerk in Oost-Indië.
    • 18 april » De Doolittle Raid op Japan vindt plaats waarbij Tokio voor het eerst wordt gebombardeerd door B-25's.
    • 5 juni » Slag bij Midway: De United States Navy verwerft het maritieme overwicht in de Stille Oceaan door vier Japanse vliegdekschepen tot zinken te brengen.
    • 10 juni » Een groot deel van de bevolking van Lidice wordt in een wraakactie op bevel van Hitler uitgemoord. Het Tsjechische dorp wordt platgebulldozerd.
    • 1 juli » Het Centraal Vluchtelingenkamp Westerbork komt onder het bestuur van de Duitsers als Doorgangskamp Westerbork.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1870 » Annette Kolb, Duits schrijfster († 1967)
  • 1874 » Gertrude Stein, Amerikaans dichteres en schrijfster († 1946)
  • 1881 » Rudolf Bode, Duits gymnastiekpedagoog († 1970)
  • 1887 » Georg Trakl, Oostenrijks apotheker en dichter († 1914)
  • 1890 » George Horine, Amerikaans atleet († 1948)
  • 1891 » Jan Donner, Nederlands jurist en politicus († 1981)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Slemmer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Slemmer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Slemmer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Slemmer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I35915616.php : benaderd 15 januari 2026), "Ebelina Catharina Allagonda Slemmer (1877-1942)".