Arnoldus Loijen Arnoldi
Hij is getrouwd met Joanna Jacobi Gerardi op de Hoge Aerle.
Zij zijn getrouwd op 11 oktober 1654 te Gemert, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 19 jaar oud.
Kind(eren):
Geneanet:
Alle Vossenberg-en komen van De Mortel, sinds ca. 1750, alleen daar zijn twee takken.
Een tak van Aerdt loijen (Lodevicus) en een tak Theunissen. Deze twee waren buren van elkaar en woonden toen op de Vossenberg, een streekgebied in De Mortel gemeente Gemert. Het grappige is dat een dochter van Loijen gehuwd is met een zoon van Theunissen in het jaar 1743.
PS. Er is nog een familie van den Vossenberg in omgeving van Leeuwarden, maar deze komen van Duitsland en heten toen Fusenburg.
Mvrgr. FFM vd Vossenberg
******
Er werden voorheen ook Vossenberg-en genoemd, maar dat hebben wij zelf erachter gezet, ik denk om aan te geven over welke afkomst het gaat. Het gebied Vossenberch is sinds 1413 als zodanig benoemd. Voorheen heette het Looheide, en nadien ontgonnen. Dat men Vossenberch en Vossenbergh schreef heeft te maken met toendertijd de gebruikelijke schrijwijze. Echter kwamen tussen 1413 en ca.1600 ook achternamen Vossenbergh voor, maar dat was een toevoeging van de werkelijke naam en was bedoelt voor anderen waar ze woonden. B.v antonius willem hendriks van den Vossenbergh. Hier is de voornaam antonius, zijn vader willem en zijn opa hendrik en woonde op den Vossenbergh. De naam Bukkems komt bij mij wel bekend voor, maar of die ook op den Vossenbergh gewoond heeft weet ik alsnog niet, er heeft wel een Buckums in De Mortel gewoond rond 1750. Mijn gegevens komen uit de Gemerts protocollen en van wie is wie van BHIC. Gemert was van 1430 tot 1813 een souvereine staat in Brabant, en maakte zelf de regels en de wetten. Ik hoop dat u er mee geholpen bent
Mvrgr Francesco
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.