Alternatieve namen: Joannes Rooijackers (variation), Joannes Rooijackers (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Joannes Willems Roijackers (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Joannes Roijackers (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk)
De temperatuur op 13 september 1729 lag rond de 16,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: geheel betrokken. Bron: KNMI
19 maart » Heiligverklaring van Johannes Nepomuk, Boheems priester en martelaar.
15 april » Eerste uitvoering van de Matthäus Passion.
Trouwdag 2 februari 1760
De temperatuur op 2 februari 1760 lag rond de 3,0 °C. Er was 26 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het noorden. Typering van het weer: regen zeer betrokken. Bron: KNMI
5 maart » Prinses Carolina van Oranje-Nassau huwt in de Grote Kerk te Den Haag met vorst Karel Christiaan van Nassau-Weilburg.
8 september » Montreal wordt veroverd door het Britse leger onder leiding van Jeffrey Amherst.
Dag van begraven 2 mei 1784
De temperatuur op 2 mei 1784 lag rond de 5,0 °C. Er was 22 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I35582008.php : benaderd 12 januari 2026), "Joannes Willems Rooijackers (1729-1784)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.