Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Francisca Petrus Willemsen

Persoonlijke gegevens Francisca Petrus Willemsen 

  • Alternatieve namen: Francisca Willem Petrus ? (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Francisca Petrus Willems (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Francisca Willemsen (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Francisca Petrus Wilms (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Verseumst (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk)
  • Ze werd gedoopt.
    Francisca Petrus
  • Geloof: RK.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 december 2019.

Gezin van Francisca Petrus Willemsen

Zij had een relatie met Franciscus Thomas Verseumst.


Kind(eren):

  1. Elisabeth Verseumst  1736-???? 


Notities over Francisca Petrus Willemsen


Eigenaar van deze stamboom : Nico van den BOGAART (nvdbogaart)
V Francisca Petrus Wilms

Relaties en kinderen
Gehuwd met Franciscus Thomas Verseumst en hun kinderen
V Everdina Verseumst ?1736-
V Petronella Verseumst ?1738-1781

Overzicht van de stamboom

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francisca Petrus Willemsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Francisca Petrus Willemsen

Francisca Petrus Willemsen



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Willemsen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I35500254.php : benaderd 17 januari 2026), "Francisca Petrus Willemsen".