Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Catharina Hendrica Anslijn (1866-????)

Persoonlijke gegevens Catharina Hendrica Anslijn 

  • Alternatieve namen: Catherina Hendrika Anslijn (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Hagemans (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk), Quintus (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk), Catarina Hendrika Anslijn (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk)
  • Zij is geboren op 26 december 1866 in Amsterdam, Noord-Holland, Nederland.
    27-12-1866
  • Een kind van Johan Georg Anslijn en Hendrika Maria Pieterse
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 december 2019.

Gezin van Catharina Hendrica Anslijn

Zij had een relatie met Jan Quintus.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Hendrica Anslijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Hendrica Anslijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Hendrica Anslijn

Catharina Hendrica Anslijn
1866-????


Jan Quintus
1866-1897


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 december 1866 lag rond de 3,7 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 15 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
    • 20 juli » In de Adriatische Zee vindt in het kader van de Pruisisch-Oostenrijkse Oorlog de Slag bij Lissa plaats.
    • 25 juli » Verheffing van het Bisdom Algiers tot aartsbisdom en oprichting van de bisdommen Oran en Constantine in Algerije.
    • 27 juli » De eerste telegraafkabel tussen Amerika en Europa is gelegd.
    • 1 augustus » België tekent als negende Westers land een Vriendschaps- en handelsverdrag met het Japanse shogunaat.
    • 31 oktober » Première van Jacques Offenbachs 'Pariser Leben'.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Anslijn

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Anslijn.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Anslijn.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Anslijn (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I34919904.php : benaderd 10 januari 2026), "Catharina Hendrica Anslijn (1866-????)".