Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Catharina van den Eijnde (1674-????)

Persoonlijke gegevens Catharina van den Eijnde 


Gezin van Catharina van den Eijnde


Notities over Catharina van den Eijnde


V Catharina van den Eijnde

Geboren - Hoogstraten
Gedoopt op 9 juli 1674 (maandag)

Ouders

Willibrord Jan Jan van den Eijnden 1653

Maria Bierkens

Broers en zusters
V Catharina van den Eijnde 1674
V Anna van den Eijnde 1675
M Cornelius van den Eijnden 1689 Gehuwd mogelijkerwijze in 1706 met Helena N
V Anna Maria van den Eijnde 1694

Notities
Doop
20

Bronnen
Persoon: http://www.ravels-weelde-poppel.be/
Geboorte: http://search.arch.be/nl/zoeken-naar-archieven/zoekresultaat/ead/index/eadid/BE-A0511_110245_109042_DUT/node/c:149.c:4.c:0.c:0.#c:149.c:4.c:0.c:0.
Doop: http://search.arch.be/nl/zoeken-naar-archieven/zoekresultaat/inventaris/rabscan/eadid/BE-A0511_110245_109042_DUT/inventarisnr/I1102451090425480/level/file/scans-inventarispagina/6/scan-index/111/foto/511_0001_054_00005_000_0_0403

Overzicht van de stamboom
Stamboom voorouders Afdrukbare stambomen
_____| 4_ Johannes Jansen van den Eijnden ?1621-?1693
/
|2_ Willibrord Jan Jan van den Eijnden 1653
| \
| ¯¯¯¯¯| 5_ Lijsken Thomas
|--1_ Catharina van den Eijnde 1674
|3_ Maria Bierkens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina van den Eijnde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina van den Eijnde

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina van den Eijnde

Lijsken
????-1695

Catharina van den Eijnde
1674-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1674: Bron: Wikipedia
    • 19 februari » Engeland en Nederland tekenen de Vrede van Westminster. Een onderdeel van deze overeenkomst was dat de kolonie Nieuw-Amsterdam onder Engels gezag komt. Zij hernoemen ze tot New York.
    • 1 augustus » Een tornado teistert de stad Utrecht; het schip van de Domkerk stort in waardoor de toren compleet los komt te staan van het koor. Ook de Pieterskerk heeft grote schade.
    • 11 augustus » Slag bij Seneffe tussen een Frans leger onder maarschalk Condé en een Nederlands - Spaans - Oostenrijks - Duits leger onder stadhouder Willem III.
    • 26 oktober » Walraad van Nassau-Usingen wordt benoemd tot gouverneur van Bergen op Zoom.
    • 10 november » Nederland draagt officieel Nieuw-Nederland over aan de Britten. De nieuwe naam wordt New York.

Over de familienaam Van den Eijnde


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I34163216.php : benaderd 23 februari 2026), "Catharina van den Eijnde (1674-????)".