Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Henricus Franciscus van den Eijnde (1936-2014)

Persoonlijke gegevens Henricus Franciscus van den Eijnde 


Gezin van Henricus Franciscus van den Eijnde

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 4 oktober 1960 te Gemert, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Henricus Franciscus van den Eijnde


Eigenaar van deze stamboom : Nico van den BOGAART (nvdbogaart)
M Henk van den Eijnde
(Henricus Franciscus van den Eijnde)

Geboren 28 november 1936 - Beek en Donk
Overleden 21 december 2014, leeftijd bij overlijden: 78 jaar oud

Ouders
Johan van den Eijnde 1899
Miet Maas 1897

Relaties en kinderen
Gehuwd met Jo van Schijndel 1939 en hun kinderen
M Martein van den Eijnde 1963

Broers en zusters
V Johanna Josephina van den Eijnde 1928
V Maria Theodora van den Eijnde 1930
M Antonius Marinus van den Eijnde 1932
M Johannes Wilhelmus van den Eijnde 1933

Grootouders langs vaderszijde , ooms en tantes
M Antonius van den Eijnde ca 1868 gehuwd (1893)
V Johanna Lammers
M Wilhelmus van den Eijnde 1897
gehuwd (1924)
10 kinderen
M Johan van den Eijnde 1899
gehuwd (1927)
5 kinderen

Grootouders langs moederszijde, ooms en tantes
M Johannes Baptist Maas gehuwd
V Maria van Gemert
V Miet Maas 1897
gehuwd (1927)
5 kinderen

Overzicht van de stamboom

Antonius van den Eijnde ca 1868 Johanna Lammers Johannes Baptist Maas Maria van Gemert
|
|
|
|
|
|
Johan van den Eijnde 1899 Miet Maas 1897
|
|
|
Henk van den Eijnde 1936-2014

******

Hee Sanne,

Allereerst jij ook hele fijne feestdagen!

Mijn ouders zijn Martein van den Eijnde (18-12-1963) en Angela van den Eijnde-Nooijen (09-09-1962).

Mijn grootouders zijn Henk van den Eijnde geboren op 28-11-1936 en gestorven op 21-12-2014.
En Jo van den Eijnde- van Schijndel is geboren op 11-02-1939.

Daarnaast moet ik er wel bij vermelden dat mijn opa (Henk) in Beek en Donk is geboren.
Hij had twee broers en twee zussen.

Ik hoop je voldoende geïnformeerd te hebben. En ben benieuwd naar de uitkomsten!

Fijne dagen en een prettige jaarwisseling,

Met vriendelijke groet,

Fenne van den Eijnde

Outlook voor Android downloaden

From: Sanne van den Eijnde ((XXXXX@XXXX.XXX))
Sent: Thursday, December 26, 2019 11:18:19 AM
To: (XXXXX@XXXX.XXX) ((XXXXX@XXXX.XXX))
Subject: Hoi verre verwant

Beste Fenne,

Wat leuk een berichtje uit Gemert van een ver familielid als ik het bericht goed begrepen heb.

Ik ben op mijn beurt benieuwd hoe jij 'in de stamboom hangt'. Wie zijn jouw ouders en grootouders en wat zijn hun geboorte- en eventueel sterfdata. Als jij mij die opstuurt, dan kan ik jou waarschijnlijk snel terugvinden.

Mijn verbinding met Gemert is de navolgende:

Mijn verre voorvader Daniel Andreas van den Eijnde kwam met zijn vrouw Anna Catharina Steenbergen in 1783 naar Haarlem en vestigde zich daar als leerling-schoenmaker bij waarschijnlijk de oom van Catharina Steenbergen en later als zelfstandig schoenmaker. Zijn oudste zoon Daniel trad in de voetsporen van zijn vader en werd ook schoenmaker. Diens zoon Godefridus Dominicus (Frits) was werkzaam als kasten- en meubelmaker in Haarlem. Een van zijn zonen, mijn overgrootvader' was Willem van den Eijnde (1865-1919). Hij was sport- en dansleraar en schermkampioen. Mijn grootvader Piet van den Eijnde (1891-1983) was in zijn werkzame leven gemeente-ambtenaar. Zo ook mijn vader Willem (1925). Hij wordt volgend jaar 95.

De stamreeks gaat bij Daniel Andreas nog ver naar boven en de oudste bekende Van den Eijnde is uit 1465, Dierck van den Eijnde. Via zijn vrouw Maria Soffaerts, gaat de stamboom nog verder, maar dat is minder interessant.

Ik hoop spoedig van jou te horen hoe jouw familietak loopt. Ik ben ervan overtuigd dat wij verre verwanten zijn. Hoe? dat weet ik pas als ik de namen van jouw ouders en grootouders weet.

Fijne feestdagen toegewenst en tot spoedig horens.

Met vriendelijke groet,

Sanne van den Eijnde ((XXXXX@XXXX.XXX), tel. 020-6204315)

Dit bericht is doorFenne van den eijndegestuurd aanSanne van den Eijnde, de auteur vanStamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem.

Let op als u op deze e-mail wilt reageren:Het e-mail adres van de berichtstuurder staat in deze e-mail als ontvanger (en Genealogie Online als zender). De auteur van de publicatie heeft dit bericht ontvangen via een zogenaamde blind-carbon-copy (BCC) zodat zijn/haar e-mail adres niet geopenbaard wordt. Als u als geadreseerde een reactie wilt sturen aan Fenne van den eijnde, klik dan in uw mail programma op Beantwoorden (of Reply) en controleer (XXXXX@XXXX.XXX) geadresseerde staat!

Benieuwd wat de stamboom van Van den Eijnde uit Gemert is.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henricus Franciscus van den Eijnde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henricus Franciscus van den Eijnde

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henricus Franciscus van den Eijnde


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Henricus Franciscus van den Eijnde



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 november 1936 lag tussen -1,9 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 0,8 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 1 maart » De bouw van de Amerikaanse Hooverdam wordt afgerond.
    • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
    • 17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
    • 1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 13 september » Voor de tweede maal wordt Loen, Noorwegen, getroffen door een vloedgolf nadat een enorm rotsblok in een meer is gevallen. Er vallen 74 doden.
    • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
  • De temperatuur op 4 oktober 1960 lag tussen 14,4 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 21 april » Brasilia wordt officieel de hoofdstad van Brazilië.
    • 1 mei » Gary Powers wordt, vliegend in een U-2, boven de Sovjet-Unie neergeschoten.
    • 16 mei » Demonstratie van de eerste laser door Theodore Maiman.
    • 10 juli » De Sovjet-Unie wint in Parijs de allereerste Europese titel door Joegoslavië na verlenging met 2-1 te verslaan in de finale van het EK voetbal.
    • 19 augustus » Koude Oorlog - in Moskou wordt Gary Powers, de piloot van het neergehaalde Amerikaanse U-2 vliegtuig, door de Sovjet-Unie veroordeeld tot 3 jaar gevangenisstraf + 7 jaar werkkamp voor spionage.
    • 7 oktober » De Amerikaanse presidentskandidaten John F. Kennedy en Richard Nixon hebben een vierde verkiezingsdebat over de Koude Oorlog.
  • De temperatuur op 21 december 2014 lag tussen 5,2 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Na de pro-Europese antiregeringsprotesten in Oekraïne, bekend als Euromaidan, en de machtswisseling ontwikkelt zich een crisis op de Krim doordat Russische troepen strategische posities innemen op de Krim.
    • 18 maart » Rusland annexeert de Krim.
    • 8 juli » Bij een treinongeluk in Zuid-Afrika raken zeker 52 mensen gewond. Twee treinen botsten in de oostelijke kuststad Durban boven op elkaar.
    • 21 augustus » Zuid-Afrika sluit zijn grenzen voor mensen uit de door het ebolavirus getroffen landen Guinee, Liberia en Sierra Leone. Reizigers uit die landen die niet de Zuid-Afrikaanse nationaliteit hebben, mogen het land niet meer in.
    • 17 september » In de buurt van de rommelende vulkaan Mount Mayon in de Filipijnen worden 32.000 mensen geëvacueerd.
    • 26 oktober » In Attractiepark Toverland wordt de attractie Woudracer gesloten om op termijn afgebroken te worden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Eijnde


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I33966609.php : benaderd 15 januari 2026), "Henricus Franciscus van den Eijnde (1936-2014)".