Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Arnoldus Goorts van den Boogaard (1633-????)

Persoonlijke gegevens Arnoldus Goorts van den Boogaard 


Gezin van Arnoldus Goorts van den Boogaard

(1) Hij heeft/had een relatie met Henrica Willem Arnoud de Roovers.


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Petronella.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1655 te Mierlo, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 22 jaar oud.


Notities over Arnoldus Goorts van den Boogaard


M Arnoldus van den Boogaard
Gedoopt in 1633 - Mierlo
Overleden

Relaties en kinderen
Gehuwd in 1655, Mierlo, met Petronella Thomas 1610- en hun kinderen
M Nicolaas Claes Goorts 1658-1722

Notities
Aantekeningen

_PATR: Goorts

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnoldus Goorts van den Boogaard?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnoldus Goorts van den Boogaard

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnoldus Goorts van den Boogaard

Petronilla
????-1632

Arnoldus Goorts van den Boogaard
1633-????

(1) 
(2) 1655

Petronella
1610-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Boogaard


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I32970322.php : benaderd 16 januari 2026), "Arnoldus Goorts van den Boogaard (1633-????)".