Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Clarence vanden Einde (1919-1966)

Persoonlijke gegevens Clarence vanden Einde 

  • Alternatieve naam: Clarence VandenEinde (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk)
  • Hij is geboren op 24 juni 1919 in Holland Township, Kandiyohi Co., Minnesota, United States.
  • Hij werd gedoopt.
    Clarence
  • Woonachtig:
    • in het jaar 1935: Mille Lacs Co., Minnesota, United States.
    • in het jaar 1940: Ericson Township, Renville, Minnesota, United States.
  • Hij is overleden op 9 maart 1966 in Tucson, Pima Co., Arizona, United States, hij was toen 46 jaar oud.
  • Een kind van Louis C. vanden Einde en Johanna Mulder
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 april 2020.

Gezin van Clarence vanden Einde

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 16 februari 1943, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Clarence vanden Einde


Eigenaar van deze stamboom : Jaap ABBRING (jabbring)
M Clarence VandenEinde

Ouders
Louis C VandenEinde 1887-1974
Johannea Mulder 1891-1950

Relaties en kinderen
Gehuwd met Muriel Eva Roelofs en hun kinderen
M Gary Dean VandenEinde
V Sandra Jean VandenEinde

Broers en zusters
M Charles VandenEinde 1910-1987
M Lambert VandenEinde 1911-1983
V Sadie VandenEinde 1913-1944
M Drys VandenEinde 1915-1989
V Grace VandenEinde
M Herman VandenEinde
V Jennie VandenEinde

Overzicht van de stamboom

Karolus Ludoucus ( Carolus, Charles) van den Einde 1841-1914 Saakje ( Sadie) Poortinga 1845-1920
|
|
|
Louis C VandenEinde 1887-1974 Johannea Mulder 1891-1950
|
|
|
Clarence VandenEinde

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clarence vanden Einde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Clarence vanden Einde

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Clarence vanden Einde


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 juni 1919 lag tussen 8,9 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 2,8 mm neerslag. Er was 5,3 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
    • 25 januari » De Volkenbond wordt opgericht.
    • 11 juli » In Nederland wordt een wet opgesteld waarin de achturige werkdag en een vrije zondag worden vastgelegd.
    • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
    • 23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.
    • 28 september » Nederland krijgt algemeen kiesrecht (m/v) door inwerkingtreding van de initiatiefwet-Marchant ("de Wet-Jacobs")
  • De temperatuur op 16 februari 1943 lag tussen 1,2 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 4,0 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Een Britse Pathfinder Stirling stort neer bij Hardinxveld-Giessendam (Rotterdam) in Nederland waarna de Duitsers de overblijfselen van een H2S cm-radar vonden. Het gevonden Rotterdam Gerät was de aanleiding om een wedren tegen de tijd te starten om de Britten bij te benen in de ontwikkeling van de cm-radar.
    • 18 april » De Japanse admiraal Isoroku Yamamoto vindt de dood wanneer zijn vliegtuig tijdens operatie Vengeance wordt neergehaald.
    • 24 augustus » Einde van de Conferentie van Quebec.
    • 12 september » Naar eerst in 'huisarrest' gezeten te hebben wordt Benito Mussolini bevrijdt door de Duitsers, onder leiding van Otto Skorzeny.
    • 10 november » Onthoofding van de rooms-katholieke priesters Johannes Prassek (32), Eduard Müller (32) en Hermann Lange (31), en de Evangelisch-Lutherse pastor Karl Friedrich Stellbrink (49) in een gevangenis in Hamburg. Ze worden de Martelaren van Lübeck genoemd.
    • 11 november » In Oyonnax houdt het Franse verzet een herdenkingsdefilé als verzetsdaad.
  • De temperatuur op 9 maart 1966 lag tussen 5,4 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was 4,7 uur zonneschijn (41%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
    • 16 maart » Lancering van de Amerikaanse bemande ruimtevaartcapsule Gemini 8.
    • 17 april » De honderdste interland-voetbalwedstrijd tussen Nederland en België vindt plaats. Nederland wint met 3-1.
    • 21 juni » Oprichting van drie Rooms-katholieke kerkprovincies in Oceanië: Suva in Fiji, Cookeilanden, Kiribati en Samoa, Papeete in Frans-Polynesië, en Nouméa in Nieuw-Caledonië, Vanuatu en Wallis en Futuna.
    • 8 september » Uitzending van de eerste aflevering (The Man Trap) van de Amerikaanse sciencefictionserie Star Trek.
    • 6 oktober » Lsd wordt illegaal verklaard in de VS.
    • 7 december » Ajax speelt in de mist tegen Liverpool, en wint met 5-1.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vanden Einde


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I32734704.php : benaderd 5 maart 2026), "Clarence vanden Einde (1919-1966)".