Persoonlijke gegevens Trijntje Arentse van den Oest
Alternatieve namen: Tryntje V. D. Oest (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Trijntje van der Oest (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Trijntje van den Oest (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), de Pas (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk), Trijntje Arentse van der Hoest (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Tryntje van der Hoest, Trijntje van der Hoest, Trijntje van den Oest
De temperatuur op 8 juni 1749 lag rond de 12,0 °C. Er was 4 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: regen geheel betrokken. Bron: KNMI
De temperatuur op 28 november 1789 lag rond de 6,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I32210420.php : benaderd 3 maart 2026), "Trijntje Arentse van den Oest (1731-1789)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.