Persoonlijke gegevens Trijntje Arentse van den Oest
Alternatieve namen: Tryntje V. D. Oest (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Trijntje van der Oest (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Trijntje van den Oest (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), de Pas (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk), Trijntje Arentse van der Hoest (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Tryntje van der Hoest, Trijntje van der Hoest, Trijntje van den Oest
De temperatuur op 8 juni 1749 lag rond de 12,0 °C. Er was 4 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: regen geheel betrokken. Bron: KNMI
De temperatuur op 28 november 1789 lag rond de 6,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
4 februari » George Washington wordt unaniem tot eerste President van de Verenigde Staten gekozen.
20 juni » In Versailles leggen vertegenwoordigers van de derde stand en hun sympathisanten uit de lagere geestelijkheid en de adel de Eed op de Kaatsbaan af.
26 augustus » De eerste universele Verklaring van de Rechten van de Mens en de Burger wordt in Frankrijk openbaar gemaakt.
3 oktober » George Washington roept 26 november 1789 de eerste Thanksgiving Day in het bestaan van de Verenigde Staten uit.
27 oktober » Slag bij Turnhout tegen de Oostenrijkers.
6 november » Oprichting van het Bisdom Baltimore, het eerste rooms-katholieke bisdom in de Verenigde Staten van Amerika
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I32210420.php : benaderd 16 januari 2026), "Trijntje Arentse van den Oest (1731-1789)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.