Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Henricus van Bree

Persoonlijke gegevens Henricus van Bree 

  • Alternatieve naam: Henricus van Bre (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk)
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 december 2019.

Gezin van Henricus van Bree

Hij had een relatie met Maria Verbraeken.


Kind(eren):

  1. Wilhelmus van Bree  1721-1769 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henricus van Bree?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Henricus van Bree

Henricus van Bree



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Bree

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Bree.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Bree.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Bree (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I30842704.php : benaderd 22 januari 2026), "Henricus van Bree".