Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Helena Lambertus van der Asdonck (1696-1762)

Persoonlijke gegevens Helena Lambertus van der Asdonck 

  • Alternatieve namen: Helena Antony van der Asdonck (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Helena Verasdonk (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), van Hout (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk), Heleena van Houdt (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Helena van der Asdonck (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), van der Hout, van Houdt, Helena van der Asdonk
  • Zij is geboren op 8 januari 1696 in Bakel en Milheeze, Noord-Brabant, Nederland.
  • Ze werd gedoopt op 8 januari 1696 in Bakel en Milheeze, Noord-Brabant, Nederland.
    Helena Lambertus
  • Geloof: RK.
  • Woonachtig:
  • Zij is overleden op 4 september 1762, zij was toen 66 jaar oud.
  • Een kind van Lambertus Leonardi van der Asdonk en Maria Hermens Manders
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 december 2019.

Gezin van Helena Lambertus van der Asdonck

Zij is getrouwd met Adrianus Lambertus van Hout.

Zij zijn getrouwd op 10 januari 1723 te Helmond, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Lambertus van der Asdonck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Lambertus van der Asdonck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Lambertus van der Asdonck


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Helena Lambertus van der Asdonck



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Asdonck


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I30498165.php : benaderd 27 januari 2026), "Helena Lambertus van der Asdonck (1696-1762)".