Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Johanna Cornelia Maria Schoofs (1871-1960)

Persoonlijke gegevens Johanna Cornelia Maria Schoofs 


Gezin van Johanna Cornelia Maria Schoofs

Zij is getrouwd met Josephus Petrus van den Eijnden.

Zij zijn getrouwd op 14 augustus 1895 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Johanna Cornelia Maria Schoofs


openarchieven doorzoek de genealogische gegevens van Nederlandse en Belgische archieven
Start Uitleg Forum Taal Ontdek Zoeken Aanmelden
Overlijden op 1 maart 1960 te Rotterdam
=
Vader
Jan Matijs Antonius Schoofs
Moeder
Catharina Elisabeth Koppens
Overledene
Johanna Cornelia Maria Schoofs, geboren te Eindhoven, 88 jaar oud
Eerder overleden echtgeno(o)t(e)
Josephus Petrus van den Eijnden

Bronvermelding
Stadsarchief Rotterdam
Stadsarchief Rotterdam te Rotterdam, BS Overlijden
Nadere toegang op het overlijdensregister van de gemeente Rotterdam, Rotterdam, archief 999-09, inventaris¬â‰ num¬â‰ mer 1960B1, 01-03-1960, aktenummer 1960.581, folio b1-146

Bovenstaande gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 augustus 2017.

De bovenstaande gegevens zijn gebruikt om gerelateerde informatie te zoeken, de resultaten:

Huwelijk waarbij zijn betrokken Jan Matijs Antonius Schoofs en Catharina Elisabeth Koppens op 8 februari 1865 in Rotterdam (Stadsarchief Rotterdam)
Huwelijk van Johanna Cornelia Maria Schoofs op 14 augustus 1895 in Rotterdam (Stadsarchief Rotterdam)
Johanna Cornelia Maria Schoofs (1871-1960) komt voor in de online stamboom Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) (Gemert en Haarlem)
Johanna Cornelia Maria Schoofs (1871-1960) komt voor in de online stamboom Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) (Gemert en Haarlem)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Cornelia Maria Schoofs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Cornelia Maria Schoofs


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 augustus 1871 lag rond de 18,1 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
    • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
    • 18 maart » Begin van de Parijse Commune.
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
    • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
  • De temperatuur op 14 augustus 1895 lag rond de 15,1 °C. Er was 8 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Eerste film wordt gedraaid in een privévoorstelling van de gebroeders Lumière.
    • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
    • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
    • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
    • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
    • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.
  • De temperatuur op 1 maart 1960 lag tussen 8,3 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (9%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Ondertekening van het Japans-Amerikaans Veiligheidsverdrag.
    • 23 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Sydney haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.00,2.
    • 18 april » Eerste testuitzending van de V.R.O.N. (=Radio Veronica).
    • 22 mei » Het zuiden van Chili wordt getroffen door een aardbeving met een kracht van 9,5 op de schaal van Richter. Deze Grote Chileense aardbeving is de sterkste ooit gemeten.
    • 11 augustus » Tsjaad wordt op een vreedzame manier onafhankelijk van Frankrijk.
    • 20 augustus » Senegal verlaat de Mali-federatie en wordt een zelfstandige staat.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schoofs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schoofs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schoofs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schoofs (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I2788404.php : benaderd 26 februari 2026), "Johanna Cornelia Maria Schoofs (1871-1960)".